KiwiSun

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

KiwiSun to koncept bezpiecznych dla zdrowia solariów opartych na specjalnej technologii opracowanej przez Black Care Ltd. - producenta solariów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Od 23 lat nasza firma specjalizuje się w opracowaniu lamp medycznych. Istotą tej technologii jest specjalne światło medyczne, preferowane przez użytkowników solariów dbających o zdrowie.

Dzięki wieloletnim pracom nad rozwojem technologii mogliśmy stworzyć koncept salonu solarium doskonałego pod każdym względem, który może osiągnąć niesamowity sukces rynkowy, a także stanowi znakomitą okazję biznesową, inwestycje. W ten sposób w 2006 roku stworzyliśmy KiwiSun, bio-solarium bezpieczne dla zdrowia. KiwiSun jest pierwszym konceptem franczyzowym salonów solarium z wszystkimi urządzeniami spełniającymi wymagania Unii Europejskiej, a dodatkowo posiadającymi certyfikat Instytutu Biologii Radiologicznej. Dzięki specjalnemu zielonemu światłu, bio-solarium KiwiSun (z delikatnym oddziaływaniem) daje olśniewający, naturalny brązowy kolor skóry, wspomaga wytwarzanie witaminy D, wspiera proces przyswajania wapnia, zwiększa produkcję endorfin, zwiększa energię i poprawia samopoczucie.

Sukces naszej sieci jest wynikiem wieloletniej pracy i rozwoju konceptu przez zespół specjalistów (psychologów reklamy, projektantów, specjalistów od marketingu, inżynierów i właścicieli solariów). Naszym zamiarem było stworzenie środowiska, które sprawi, że te kilka minut spędzonych w salonie KiwiSun będzie chwilami radości. Wewnętrzny wystrój i aranżacja naszych salonów działa na ludzkie zmysły.

W naszej sieci franchisingowej, która działa obecnie w 8 krajach, zapewniamy wyłączność terytorialną, marketing centralny, szkolenia, zaplecze IT, usługi online, projektowanie salonów za darmo, prawa użytkowania marki i wizerunku - a przede wszystkim gotową, działającą koncepcję, która sprawdziła się już 66 razy. Pomagamy naszym franczyzobiorcom w utrzymaniu inwestycji na najniższym możliwym poziomie, ponieważ nie ma opłaty wstępnej. Ponieważ jesteśmy również producentem urządzeń, to franczyzobiorcy mogą zakupić maszyny bezpośrednio od nas w cenie producenta. Sprzęt i meble do salonów nie muszą być kupowane u nas, ale zapewniamy franczyzobiorcy doradztwo w zakresie wyboru najtańszych dostawców wyposażenia. Nasza firma nie korzysta z opłat wstępnych od franczyzobiorców dołączających do naszej sieci, zamiast tego interesuje nas długoletnia współpraca. Nasze dochody pochodzą ze sprzedaż solariów i produktów kosmetycznych. Jesteśmy więc stale zainteresowani wzrostem obrotów i rozwojem istniejących salonów.

Oprócz tego nasza firma oferuje ponad 300 różnych kosmetyków do salonów, z pełnym asortymentem linii produktów KiwiSun. W ostatnich latach wiele dużych międzynarodowych firm wybrało sieć franczyzową KiwiSun, aby wprowadzić lub wypromować swoje nowe produkty, ponieważ sieć KiwiSun może zagwarantować bezpośredni dostęp do klientów. W ciągu ostatnich kilku lat współpracowaliśmy ze znanymi markami i partnerami, takimi jak Dove, Signal, Rexona, Milka, Gösser, Nescafé, Perwooll lub Merck.

JEDNOSTKI WŁASNE

5 (Węgry)

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

66 (Irlandia, Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Słowacja, Węgry, Rumunia, Grecja)

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • wyłączność terytorialna
 • bezpłatny projekt salonu
 • prawa do używania marki i wizerunku
 • atrakcyjny wizerunek marki i sprawdzona koncepcja biznesowa
 • planowanie finansowe i planowanie inwestycyjne
 • najtańsze ceny zakupu bezpośrednio od producenta
 • gwarancja producenta
 • szkolenie centralne, przekazanie całego know-how
 • marketing centralny i kampanie obejmujące cały kraj
 • lokalne wsparcie marketingowe
 • oficjalne certyfikaty, system zapewnienia jakości
 • kontrola oprogramowania i usługi online
 • setki kosmetyków i pokrewnych produktów własnej marki
 • ciągłe wsparcie operacyjne, szkolenia, profesjonalny monitoring działalności

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Brak opłat wstepnych!
 • Całkowita kwota inwestycji zawiera się w przedziale od  300-425 tys. zł (70-100 tys. euro)
 • Comiesięczna opłata franczyzowe wynosi 500 zł (120 euro) za każdą maszynę

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Franczyza KiwiSun to dojrzały i kompletny koncept, więc nie wymagamy wykształcenia ani doświadczenia w branży kosmetycznej. Jesteśmy w stanie wdrożyć każdego franczyzobiorcę, aby z sukcesem prowadził swój własny salon KiwiSun w ramach swojego obszaru wyłączności terytorialnej.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Fox Consulting Kft.

Rozsnyay u. 11, 1139 Budapest, Węgry

500 155 515

franchise@kiwisun.hu

www.kiwisun.hu

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Mr. Péter Klein (język angielski) 500 155 515

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do KiwiSun.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.