Pizzeria Stopiątka

Stopiątka
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Koncept pizzerii o nazwie zaczerpniętej z kultowego samochodu z czasów PRLu - Syreny 105 powstał w 1998 roku, kiedy to Marcin Ciesielski wraz z żoną, właściciel sieci otwierzył pierwszą pizzerię Stopiątka w centrum Buska-Zdroju. Lokal bardzo szybko stał się ulubionym miejscem mieszkańców. To zasługa przede wszystkim pysznej pizzy i rodzinnej atmosferze.

Kolejnym punktem była Stopiątka Express, skoncentrowana na realizacji zamówień z bezpośrednią dostawą do klienta.

W kolejnych latach Marcin Ciesielski prężnie rozwijał działalność na rynku HORECA, zakładając firmę Mastergrupa, która dziś koordynuje pracę kilku firm z branży. Po latach doświadczeń zdecydował o stworzeniu konceptu franczyzowego opartego na sukcesie własnych Stopiątek. W 2008 roku powstała pierwsza placówka franczyzowa.

Obecnie Stopiątka to ogólnopolska sieć pizzerii, którą nadal z sukcesem zarządza Marcin Ciesielski wraz ze sztabem specjalistów współpracujących z franczyzobiorcami. Firma sukcesywnie umacnia pozycję w branży gastronomicznej, otwierając kolejne punkty na terenie całego kraju. Natomiast pizzerie Stopiątka w Busku-Zdroju urosły do rangi kultowych miejsc, gdzie mieszkańcy chętnie spędzają wolny czas.

Sieć Stopiątka oferuje dwa rodzaje placówek franczyzowych - tradycyjną pizzerię oraz mniejszy lokal Stopiątkę Express, stworzoną z myślą o realizacji zamówień na wynos z dostawą do każdego miejsca wskazanego przez klienta.

Jednostki franczyzowe

20

 

Zdjęcie punktu systemu
Pizzeria Stopiątka
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

W ramach współpracy franczyzowej sieć oferuje kompleksową wiedzę na temat biznesu, szkolenia na początku i w trakcie działalności. Dodatkowo partner sieci korzysta ze wsparcia zarówno struktur centralnych, jak i stałej opieki doradców regionalnych. Franczyzobiorca może również liczyć na pomoc przy projektowaniu, adaptacji lokalu zgodnie ze standardami wizualnymi sieci oraz pełnego wyposażenia. Franczyzodawca zapewnia też wsparcie w rekrutacji i szkoleniu pracowników pizzerii i obsługę logistyczną placówek.

W ramach współpracy franczyzowej oferujemy:

- weryfikację lokalnego rynku pod względem konkurencji i analizę lokalizacji przyszłej pizzerii,

- pomoc przy otwarciu pizzerii,

- kompleksowe szkolenia z zakresu zarządzania biznesem, personelem oraz obsługi klienta,

- gotowe i sprawdzone rozwiązania marketingowe opierające się na zabawie kultową stylistyką PRLu,

- pełne wsparcie IT np. nowoczesny system zamówień on line na smartfony,

- opracowaną i aktualizowaną dokumentację HACCP,

- sekret pysznej pizzy i wszystkich dań z menu,

- pełne wsparcie  sztabu specjalistów przez cały okres wspólpracy.

Pizzerie Stopiątka powstają w miastach poniżej 20 tys. mieszkańców i w dużych aglomeracjach. Placówki znajdują się na osiedlach mieszkaniowych, w centrach miast, przy głównych arteriach komunikacyjnych, a także w galeriach handlowych.

Aktualnie poszukujemy partnerów w całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem następujących miast:

Będzin, Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Grudziądz, Jaworzno, Katowice, Kielce, Knurów, Mikołów, Mysłowice, Olsztyn, Ostrowiec Świętokrzyski, Piekary Śląskie, Piotrków Trybunalski, Radom, Ruda Śląska, Rzeszów, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnów, Tarnowskie Góry, Toruń, Trójmiasto, Tychy i Zabrze.

Przewidywana suma inwestycji

50-100 tys. zł.

Wysokość kwoty uzależniony jest od modelu pizzerii - tradycyjnej pizzerii Stopiątka lub typu "ekspres" Stopiątka Express.

Kwota pokrywa całą inwestycję, czyli m.in. zaplecze gastronomiczne wraz z profesjonalnym sprzętem kuchennym, wyposażenie i wystrój sali jadalnej, kompleksowy projekt i branding lokalu oraz podstawowy remont. Zwrot inwestycji następuje średnio po ok. roku.

Podstawowe wymagania sieci

Wśród naszych franczyzobiorców najchętniej widzimy osoby zaangażowane w swoją pracę, energiczne i chcące się uczyć.

Informacje o franczyzodawcy
Mastergrupa
ul. Bohaterów Warszawy 102E, 28-100 Busko Zdrój
+48 516 518 105
(22) 584 91 40
biuro@mastergrupa.pl
www.105.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marta Kołakowska

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.