Na próbę / Menedżer będzie oczywiście dostawał pensję, składającą się ze stałej podstawy oraz prowizji od sprzedaży. Po trzech miesiącach obie strony zdecydują, czy chcą podpisać umowę franczyzową.
Wtorek
19.06.2018
Teletorium szuka franczyzobiorców wśród młodych ludzi. Ma dla nich specjalną ofertę, ułatwiającą start we własny biznes.
 

Teletorium, sieć stoisk z akcesoriami GSM, liczy obecnie 240 punktów franczyzowych. Ma ambitny plan rozbudowania sieci do 350 placówek do końca 2020 roku. Pomóc ma w tym nowy projekt Teletorium, o nazwie „ABC przedsiębiorczości”.

Adresatami oferty są przede wszystkim absolwenci szkół średnich, uczelni wyższych oraz studenci zaoczni, usiłujący znaleźć miejsce na rynku pracy i chcący spróbować swoich sił w prowadzeniu własnego biznesu.
– Bardzo często młody przedsiębiorca musi zmierzyć się nie tylko z „wytropieniem” rynkowej niszy, lecz także z brakiem środków finansowych czy narzędzi będących podstawą do rozwoju firmy – mówi Marek Kaczmarek, członek zarządu Teletorium. – Wyszliśmy naprzeciw ich potrzebom i przygotowaliśmy ofertę dla potencjalnych franczyzobiorców, obejmującą promocyjne warunki współpracy.

Na czym polega ten projekt? Otwierając nowy punkt, Teletorium będzie przeprowadzać rekrutację na stanowisko menedżera, który zostanie zatrudniony na trzymiesięczny okres próbny.
– W tym czasie wyszkolimy go i poznamy jego możliwości, a z drugiej strony on też przyjrzy się specyfice tej pracy – wyjaśnia Marek Kaczmarek.
Menedżer będzie oczywiście dostawał pensję, składającą się ze stałej podstawy oraz prowizji od sprzedaży. Po trzech miesiącach obie strony zdecydują, czy chcą podpisać umowę franczyzową. Jeśli nie – menedżer może odejść z pracy, bez żadnych konsekwencji.
– Albo, jeśli nie zdecyduje się na franczyzę, ale jest dobrym pracownikiem, możemy mu zaproponować pracę w strukturach naszej firmy – dodaje Marek Kaczmarek.

Jeśli jednak kandydat zdecyduje się na franczyzę, obejmuje punkt, w którym dotychczas pracował. Jego zakup można rozłożyć na raty. Franczyzodawca otrzymuje też rabat na znajdujący się na stoisku towar – do 20 proc. Może również liczyć na 50-proc. rabat na opłaty licencyjne, przez rok prowadzenia działalności. A jeśli zdecyduje się otworzyć kolejny punkt, zostaje zwolniony z tych opłat na trzy miesiące. Jest też promocja na korzystanie z najnowszego rozwiązania technologicznego, wprowadzanego przez Teletorium, czyli Wirtualnego Sprzedawcy (stanowisko, na którym klient może dokonać na ekranie dotykowym wyboru i zamówienia towaru, bez konieczności korzystania z pośrednictwa sprzedawcy). Jeżeli franczyzobiorca zdecyduje się go zainstalować, otrzyma bonus w postaci sześciomiesięcznego użytkowania Wirtualnego Sprzedawcy bez opłat.
– Dajemy początkującym przedsiębiorcom gotowy punkt, bez konieczności inwestowania na starcie. To my ponosimy wszystkie koszty i ryzyko wyboru lokalizacji – podkreśla Marek Kaczmarek. .


Marek Kaczmarek, członek zarządu Teletorium / "Dajemy początkującym przedsiębiorcom gotowy punkt, bez konieczności inwestowania na starcie. To my ponosimy wszystkie koszty i ryzyko wyboru lokalizacji.

POPULARNE NA FORUM

Ekrany projekcyjne

Cześć chce kupić sobie ekrany projekcyjne do firmy, i szukam czegoś co będzie fajnie kompatybilne z wyświetlaniem treści na podzielonym ekranie projekcyjnym czy są...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.11.2018
Oprogramowanie - które wybrać?

Cześć, Potrzebuje znaleźć oprogramowanie małopolska, które dobrze zoptymalizuje prace w mojej firmie rachunkowej. Zauważyłem, że jest bardzo dużo takiego...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.11.2018
Sferis powiększa sieć

Your writing leaves me a lot of experience and a deep impression, I hope you will have more and better articles in the near future to share with readers. color switch

9 wypowiedzi
ostatnia 12.11.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

It's a great site. Everything is very interesting. I follow with pleasure. Thank you. unblock games

8 wypowiedzi
ostatnia 09.11.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

Not all are true. Everyone has their own way of thinking but I think they have to reconsider. I like to argue for the most accurate results. Five Nights At Freddy's

13 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2018
Sferis powiększa sieć

Great share, your blog is awesome! Dream League Soccer 2018 Kits

9 wypowiedzi
ostatnia 26.09.2018
Dobry konwerter do talerza satelitarnego.

Witam wszystkich , posiadam duży talerz satelitarny jeszcze od poprzedniego dostawcy telewizyjnego, od roku mam umowę z innym i jest zdecydowanie lepszy odbiór. Czy...

1 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Zarabiać przez telefon

Really your post is really very good and I appreciate it. It’s hard to sort the good from the bad sometimes.You definitely put a new spin on a topic thats been written about...

3 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018