15.01.2001

Franchisobiorcy dzielą się sekretami

Przedstawiciele najlepiej prosperujących przedsiębiorstw franchisingowych w Stanach Zjednoczonych opowiedzą o sekretach swoich sukcesów.

Ich wystąpienia przewidziane są na dorocznym zjeździe „International Franchise Association”, który odbędzie się w dniach od 24 do 27 marca 2001 roku w Grand Hotelu i Kasynie w Las Vegas.

Florine Mark z „Weight Watchers”, Joseph Grimaud z „Precision Auto Care” i Calvin Johnson z „Athleet’s Foot” (amerykańska sieć sklepów sportowych z asortymentem różnych marek) opowiedzą o swoich sieciach na „Panel of the Pros”, dyskusji panelowej prowadzonej przez Stephen’a Siegel’a z „Dunkin’ Donuts” (sieć sklepów cukierniczych). Prelegenci opowiedzą o filozofii zarządzania siecią franchisingową, o tym jak rozwiązują problemy typowe dla franchisingu i podadzą przykłady efektywnej współpracy między dawcami i biorcami.

Stephen Siegel, który prowadzi 35 punktów franchisingowych „Dunkin’ Donuts”, w 2002 roku zostanie prawdopodobnie pierwszym przewodniczącym-franchisobiorcą w 41 –letniej historii „International Franchise Association”.

Dla osób zainteresowanych, na stronie internetowej IFA dostępne są formularze rejestracyjne.

info: IFA Franchise News, listopad 2000
Oprac. Katarzyna Krawczyk i Arkadiusz Słodkowski