Dekor System w katalogu franczyz i systemów partnerskich

Środa
22.06.2005
W katalogu franczyz i systemów partnerskich prezentujemy firmę Dekor System, która zajmuje się projektowaniem i urządzaniem kuchni.
 

Firma Dekor-Sytem powstała w 1996 roku. Na początku swojej działalności zajmowała się usługami w zakresie wykańczania wnętrz. W miarę rozwoju firma zajęła się wykonywaniem projektów wnętrz oraz ich realizacją.

Na przełomie 2002/2003 roku w oparciu o umowę z włoskim producentem mebli kuchennych CESAR, firma otworzyła studio mebli kuchennych.
- Świadczymy w nim usługi w zakresie projektowania, aranżacji i montażu mebli kuchennych – mówi Tomasz Zieliński, dyrektor sprzedaży i marketingu.

Meble dla bogatych

W 2004 roku Dekor-System otworzył pierwsze partnerskie studio w Katowicach. Oprócz niego firma posiada własny wzorcowy punkt w Łodzi. Obecnie Dekor-System poszukuje osób zainteresowanych współpracą. Kandydat na partnera firmy powinien dysponować lokalem w dużym mieście, na prestiżowych ulicach, gdyż oferta Dekor-System jest skierowana do zamożnych osób. Lokal musi mieć minimum 70 m2 powierzchni, aby można było w nim umieścić ekspozycję mebli. Koszt całej inwestycji waha się od 80 do 150 tys. zł i jest uzależniony od wartości wybranej przez partnera ekspozycji.


Robert Makłowicz gotuje w kuchni wyposażonej przez firmę Dekor System

Makłowicz w kuchni

Dekor-System zamierza w ciągu najbliższych 2-3 lat otworzyć przynajmniej kilkanaście studiów kuchennych. Na razie przedstawiciele sieci zajmują się przede wszystkim reklamowaniem firmy.
- Na promocję naszej marki i reklamę studia kuchennego przeznaczamy sporo pieniędzy – mówi Tomasz Zieliński. – Ostatnio sponorowaliśmy prestiżowy turniej golfowy. Ludzie, którzy interesują się golfem są zamożni, a my właśnie do takich osób kierujemy naszą ofertę – dodaje.
W drugim dniu turnieju golfowego odbył się piknik. Dekor-System przygotował pokaz sztuki kulinarnej prowadzony przez Roberta Makłowicza.
- Dzięki takim działaniom chcemy pokazać, że kuchnia włoska to nie tylko makaron, ale także meble kuchenne - stwierdza Tomasz Zieliński.

Info: Dekor System