30.01.2007

Rosyjski partner pożądany

Firma odzieżowa Ravel ma już swoje sklepy na Litwie i Ukrainie. Obecnie poszukuje partnerów do współpracy w Rosji.

Od jesieni ubiegłego roku Ravel sprzedaje swoje kolekcje na Ukrainie. Na razie wstawia odzież do sklepów multibrandowych, ale już na wiosnę ma zostać otwarty pierwszy sklep franczyzowy, który będzie mieścił się we Lwowie. Ukraina to nie jedyny kraj, w którym Ravel zamierza otwierać swoje sklepy. Firma posiada już 6 punktów na Litwie, i obecnie poszukuje partnerów do współpracy w Rosji.

Ravel nie zapomina też o rozwoju polskiej sieci franczyzowej. Pod koniec 2006 roku otworzył trzy sklepy franczyzowe: w galerii Zielona w Puławach, w galerii Legnickiej w Legnicy oraz w centrum Olsztyna. W tym roku firma zamierza otworzyć kilkanaście kolejnych sklepów.
- Z umów, które do tej pory podpisaliśmy wynika, że w bieżącym roku otworzymy 6 salonów własnych oraz 8 franczyzowych – mówi Mirosław Mazur, dyrektor działu sprzedaży firmy Ravel.

Od niedawna Ravel nie musi już zastanawiać się, co zrobić z nie sprzedanymi podczas sezonu ubraniami. Od kilkunastu tygodni w centrum wyprzedażowym Factory Ursus działa sklep outletowy firmy Ravel. Klienci mogą nabyć w nim, po znacznie niższej cenie, odzież z poprzedniego sezonu oraz pochodzącą z końcówek kolekcji.

(asmoli)