Rosyjski partner pożądany

Wtorek
30.01.2007
Firma odzieżowa Ravel ma już swoje sklepy na Litwie i Ukrainie. Obecnie poszukuje partnerów do współpracy w Rosji.
 

Od jesieni ubiegłego roku Ravel sprzedaje swoje kolekcje na Ukrainie. Na razie wstawia odzież do sklepów multibrandowych, ale już na wiosnę ma zostać otwarty pierwszy sklep franczyzowy, który będzie mieścił się we Lwowie. Ukraina to nie jedyny kraj, w którym Ravel zamierza otwierać swoje sklepy. Firma posiada już 6 punktów na Litwie, i obecnie poszukuje partnerów do współpracy w Rosji.

Ravel nie zapomina też o rozwoju polskiej sieci franczyzowej. Pod koniec 2006 roku otworzył trzy sklepy franczyzowe: w galerii Zielona w Puławach, w galerii Legnickiej w Legnicy oraz w centrum Olsztyna. W tym roku firma zamierza otworzyć kilkanaście kolejnych sklepów.
- Z umów, które do tej pory podpisaliśmy wynika, że w bieżącym roku otworzymy 6 salonów własnych oraz 8 franczyzowych – mówi Mirosław Mazur, dyrektor działu sprzedaży firmy Ravel.

Biuro KNC  Nieruchomości,  znajdujące się z Krakowie przy ulicy św. Marka, to już  drugi punkt sieci w tym mieście.

Od niedawna Ravel nie musi już zastanawiać się, co zrobić z nie sprzedanymi podczas sezonu ubraniami. Od kilkunastu tygodni w centrum wyprzedażowym Factory Ursus działa sklep outletowy firmy Ravel. Klienci mogą nabyć w nim, po znacznie niższej cenie, odzież z poprzedniego sezonu oraz pochodzącą z końcówek kolekcji.

(asmoli)

POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018