29.06.2009

Doradzać trzeba umieć

O roli doradztwa w czasach kryzysu opowiada Tomasz Pabijański, prezes spółki Prime Invest, ktora zajmuje się doradztwem prawno-gospodarczym.

Czy firma doradcza powinna specjalizować się w jednej dziedzinie?
Profesjonalista powinien specjalizować się tylko w jednej dziedzinie. Prime Invest, to zespół specjalistów, w którym każdy jest odpowiedzialny za konkretny obszar. Dlatego zapewniamy kompleksowość usług na najwyższym poziomie. Jest to wyraz dbałości o komfort klienta, który chce powierzać swoje sprawy w ręce zaufanej osoby. Stworzyliśmy grupę firm, która działa jak jeden organizm i dba o wszystkie aspekty życia gospodarczego naszych klientów.

Tomasz Pabijański, prezes spółki Prime Invest

Czy doradztwo prawno-gospodarcze ma przyszłość?
Jest to branża w fazie rozwoju. Podmioty w niej działające skupiają się wyłącznie na wąskiej specjalizacji. My wychodzimy z założenia, że niezbędne jest kompleksowe świadczenie usług. Ktoś, kto zaufał nam w jednej sprawie, powinien mieć możliwość skorzystania z naszych usług także w innym zakresie. W ten sposób klient skupia swoje wysiłki na biznesie, my natomiast na całej "otoczce". Klienci doceniają takie podejście.

rozmawiała (mak)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0