19.03.2010

Nowe placówki Yups

Do końca marca sieć powiększy się pięć nowych placówek, m.in. w w Sandomierzu, Otwocku i Kętach.

- Prowadzimy już kolejne rozmowy z partnerami biznesowymi, które, mamy nadzieję, zaowocują kolejnymi otwarciami sklepów Yups! w kwietniu oraz maju. Do końca tego roku zamierzamy otworzyć kolejnych 35 sklepów Yups!. Zależy nam bowiem na zrównoważonym rozwoju naszej ogólnopolskiej sieci sprzedaży – mówi Grzegorz Polak, dyrektor ds. rozwoju i sprzedaży.

Obecnie w sieci działa 30 placówek własnych oraz 130 placówek franczyzowych.

Planeta Mody to polska firma, która od 1995 roku zajmuje się produkcją oraz sprzedażą modnych ubrań dla dziewcząt i młodych kobiet, w przedziale wiekowym 15-30 lat w sklepach pod marką Yups!Obecnie w sieci działa 30 placówek własnych oraz 130 placówek franczyzowych.

Nowe placówki to nie wszystko. W ubiegłym roku firma ruszyła z programem lojalnościowym, zaś w grudniu został otwarty sklep internetowy. Firma podjęła też działania mające na celu promocję marki Yups!.

- Do końca maja 2010 roku planujemy wprowadzić aż 6 kolekcji tematycznych odpowiadających na potrzeby naszych klientek - zarówno nastolatek, jak i młodych, ambitnych kobiet. Pracujemy także nad wprowadzeniem kolejnej marki towarowej - mówi Dariusz Radtke, dyrektor ds. marketingu i wizualizacji. - W dalszym ciągu rozwijamy, otworzony w grudniu 2009 roku, sklep internetowy oraz program lojalnościowy Yups!BonusClub.

Osoby zdecydowane na otwarcie sklepu powinny posiadać lokal o powierzchni handlowej od 40 do 120 m2 oraz dysponować kwotą co najmniej 70 tys. zł. Sklepy Yups! Powstają w miejscowościach liczących co najmniej 25 tys. mieszkańców, przy głównych ulicach miast.

(mak)