25.05.2010

Wejdą do małopolski i w podkarpackie

Łódzki Mobilex, operator sieci Galeria Zdrowia, podpisał dwie kolejne umowy na placówki franczyzowe.

Nowe placówki Galerii Zdrowia powstaną latem w województwie małopolskim i podkarpackim. Galeria Zdrowia jest siecią specjalistycznych sklepów ze sprzętem rehabilitacyjnym i ortopedycznym. Firma jest wyłącznym importerem i autoryzowanym dystrybutorem sprzętu ortopedycznego wielu znanych marek i realizuje zlecenia na zaopatrzenie medyczne wszystkich wojewódzkich oddziałów Narodowego Funduszu Zdrowia.

Sklepy Galerii Zdrowia uruchamiane są w szpitalach, w pobliżu ośrodków opieki zdrowotnej i przy ulicach o dużym natężeniu ruchu pieszego.

- Nasz koncept charakteryzuje się wysokim stopniem specjalizacji – wyjaśnia Aneta Fendorf, dyrektor zarządzający Mobilex. – Nasi franczyzobiorcy nie tylko wiedzą jak dobrać sprzęt rehabilitacyjnym, ale też jak ubiegać się o dofinansowanie z NFZ oraz innych instytucji.

Sklepy Galerii Zdrowia uruchamiane są w szpitalach, w pobliżu ośrodków opieki zdrowotnej i przy ulicach o dużym natężeniu ruchu pieszego. Potencjalny franczyzobiorca tej sieci musi dysponować środkami rzędu 100 tys. złotych. Kwota ta obejmuje opłatę wstępną (15 tys.), pierwsze zatowarowanie (30 tys. zł), zakup wizualizacji, mebli oraz koszt prac adaptacyjnych w lokalu. Franczyzobiorcy otrzymują sprzęt do prezentacji (demo) bez konieczności zakupu. Centrala sieci deklaruje, że inwestycja w sklep Galerii Zdrowia ma szansę zwrócić się już pierwszym roku działalności.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora