03.06.2010

Diagnozują we franczyzie

Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum rozpoczyna budowę sieci. Partnerami mogą zostać nie tylko osoby, które mają wykształcenie medyczne.

Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum buduje sieć placówek medycznych, w których klienci mogą za pomocą fachowych metod i instrumentów gruntownie sprawdzają swój stan zdrowia. Partnerami sieci mogą zostać jednak nie tylko osoby, które związane są wykształceniem z branżą medyczną.

Koszty inwestycji w placówkę Revitum nie przekraczają kilkunastu tysięcy złotych, a zdaniem przedstawicieli sieci franczyzobiorca może liczyć na kilka do kilkunastu tysięcy dochodu już w pierwszych miesiącach po rozpoczęciu działalności.

- Nie stawiamy żadnych ograniczeń i każdą kandydaturę rozpatrujemy indywidualnie - mówi Dyrektor Marketingu Revitum Adam Bańkowski. - Z kandydatami rozmawiamy długo, żeby mieć pewność, że to dla obu stron dobry wybór. Natychmiast po otwarciu nowego punktu uruchamiamy jego lokalną reklamę oraz wysyłamy naszych specjalistów, którzy szkolą kadrę, a także obsługują pierwszych klientów. Wyłożone przez partnera pieniądze zaczynają pracować niemal od razu. W praktyce nowy punkt może działać już kilka tygodni po podpisaniu umowy.

Rozpoczęcie współpracy z siecią jest poprzedzone szkoleniem, a także znalezieniem i wyposażeniem lokalu. Koszty inwestycji w placówkę Revitum nie przekraczają kilkunastu tysięcy złotych, a zdaniem przedstawicieli sieci franczyzobiorca może liczyć na kilka do kilkunastu tysięcy dochodu już w pierwszych miesiącach po rozpoczęciu działalności.

- Franczyzobiorca otrzyma nie tylko nazwę, logo oraz gotowy schemat działania - mówi Adam Bańkowski. - To także odpowiednia reklama, pakiet szkoleń dla siebie i przyszłych pracowników, czyli wsparcie dydaktyczne. Przekazujemy swoje doświadczenie, wiedzę i chęć ścisłej, owocnej współpracy.

(gum)