19.09.2010

Lauren Peso będzie uczyć języków

Firma przygotowała specjalną ofertę z kursami języków obcych dla firm.

Znajomość języków obcych jest obecnie jedną z umiejętności najbardziej cenionych przez pracodawców. Dla wielu firm współpraca z zagranicznymi kontrahentami to nie tylko możliwość rozwoju, ale wręcz konieczność, dlatego coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się inwestować w swoich pracowników podnosząc ich kompetencje językowe. Właśnie tę niszę postanowiła zagospodarować firma szkoleniowa Lauren Peso dodając do swojej oferty kursy językowe dla firm.

- Znajomość języków obcych ma zasadnicze znaczenie dla wzrostu gospodarczego państwa. Okazuje się, że wiele firm traci możliwość zawarcia korzystnych umów z powodu nieznajomości przez pracowników języka zagranicznego kontrahenta. W dzisiejszych czasach aby pozostać konkurencyjnym na rynku, i zwiększać możliwości rozwoju własnej firmy – trzeba postawić na podnoszenie kompetencji swoich pracowników. Znajomość języków obcych jest jednym z priorytetów - mówi prezes zarządu Lauren Peso Polska, Kamil Kita.

Lauren Peso podpisała umowę ze Szkołą Języków Obcych Deutsch, która zajmie się przygotowaniem i realizowaniem szkoleń.
- Zdecydowaliśmy się na współpracę, ponieważ wspólnie możemy zrobić ogromny krok na rynku szkoleniowym. Lauren Peso Polska ma doświadczenie w sprzedaży oraz pozycję w przestrzeni biznesowej, Deutsch natomiast od wielu lat z sukcesem prowadzi kursy języków obcych. Wspólnie możemy stworzyć idealną ofertę dla firm, pozwalającą na rozwój kompetencji językowych pracowników. Połączenie naszych sił otworzy nowe możliwości na rynku szkoleń językowych - opowiada Edyta Woźniak – Orzechowska, specjalista ds. klientów instytucjonalnych w Szkole Językowej Deutsch.

W ramach nowej linii szkoleń językowych w ofercie Lauren Peso Polska będą dostępne kursy z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego. Istnieje również możliwość przygotowania kursów z innych języków, w przypadku specjalnych potrzeb klienta.

Lauren Peso zajmuje się prowadzeniem szkoleń głównie z zakresu zarządzania i sprzedaży. Sieć ma osiem placówek franczyzowych i jeden oddział własny. Spółka chce mieć docelowo po jednym oddziale w każdym województwie.

(mak)