Marka swoją pozycję rynkową buduje zaledwie trzy lata, ale już może pochwalić się wzrostem na poziomie kilkudziesięciu placówek rocznie.
Poniedziałek
18.10.2010
Operator franczyzowej sieci jest o krok od realizacji planów rozwoju na 2010 rok.
 

Plany na ten rok zakładały osiągnięcie liczby 100 placówek franczyzowych. Pierwszy sklep pod znakiem Majstra powstał w 2007 roku, a dziś pod tym szyldem działają już 93 placówki. Franczyzodawca ocenia, że docelowo może powstać ich nawet ok. 200.

- Na sukces marki Majster złożyło się kilka czynników - mówi Arkadiusz Palus, pełnomocnik zarządu ds. sieci Majster.- Najważniejszym jest jednak to, że gwarantujemy naszym franczyzobiorcom kompleksową współpracę. Dotyczy ona zarówno projektu i budowy punktu, jak i szkoleń, rozwiązań informatycznych, a także obsługi handlowej i marketingowej. Kontrolujemy rozwój sieci, ale też czerpiemy z pomysłów naszych partnerów i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom.

Marka swoją pozycję rynkową buduje zaledwie trzy lata, ale już może pochwalić się wzrostem na poziomie kilkudziesięciu placówek rocznie.

- Konkurencja na rynku jest bardzo duża, dlatego też nasi partnerzy mają dużą elastyczność w doborze asortymentu i w prowadzeniu akcji marketingowych na lokalnych rynkach - mówi Palus.- Dlatego zapewniamy im wsparcie przez cały okres wspólnego działania, a w zamian oczekujemy wzrostu obrotów i lojalności.

Wkład własny wymagany do wejścia do sieci to ok. 40 tys. zł. Franczyzobiorca powinien dysponować dobrze usytuowanym lokalem przystosowanym do prowadzenia działalności handlowej, a także posiadać doświadczenie w prowadzeniu biznesu.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Biznes na wsi

Zapomniałem dodać również is w promieniu 15 km 4 tartaki, producent zrebki i dealer maszyny rolniczych.

2 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Biznes na wsi

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy macie jakieś pomysły na biznes na wsi.Dodam że do najbliższego miasta mam 13km(miasteczko 10000mieszkancow)i drugie 33 km ode mnie...

2 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam. Również jestem zainteresowany jak wygląda Współpraca z tą firmą. Pozdrawiam

8 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Jaki sklep meblowy?

Ja też mam za sobą kilka epizodów z własnoręczną przeróbką mebli, ale jednak niektóre trzeba kupić albo gotowe albo na zamówienie. Nie wyobrażam sobie, bym mój...

185 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Handel dla rolnika

Pamiętaj, że najważniejsze jest wyposażenie - dobry sprzęt i ciągniki Renault mam już od wielu lat i nie mogę narzekać.

53 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Szkółkarstwo, drzewka, nasiona

Pamiętaj żeby odpowiednio przygotować swój [url=https://sklep.mizar.com.pl/c-330-c-7_8.html]ciągnik (c-330[/url] polecam ten model), bo musisz być gotowy na różne...

15 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Taka prawda, że mieszkania pod wynajem studentom będą są i były na topie, bo niestety jest tak, że student weźmie wszystko - co sprawia, że te mieszkania są...

317 wypowiedzi
ostatnia 20.09.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Najlepsze mieszkania znajdziecie na https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/mieszkania/szczecin/ . Super oferta mieszkań w Szczecinie.

317 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018