21.10.2010

Franczyza do wynajęcia

eWynajem.pl wdrożył nowoczesne rozwiązania dotyczące krótkoterminowego wynajmu oraz inwestowania w nieruchomości.

Klientami firmy eWynajem.pl są osoby zainteresowane wynajęciem lokali przy okazji realizowania kontraktu poza miejscem zamieszkania, udziału w targach, wyjazdu służbowego lub turystycznego.

Zarządzający marką eWynajem na tle ukończonej nieruchomości.

Twórcy konceptu eWynajem.pl, od lewej: Robert Rychcicki, Zbigniew Becker, Mariusz Jeznach.

- Do dyspozycji najemców będą mieszkania, apartamenty, rezydencje, biura i lokale użytkowe w obiektach podzielonych na cztery klasy oraz standardy właściwe poszczególnym rodzajom lokali, a także usługi świadczone w ramach serwisu sprzątającego i technicznego - mówi Mariusz Jeznach, prezes zarządu e-Rent Polska. - Zanim klient wybierze lokal, będzie mógł go obejrzeć za pośrednictwem platformy internetowej eWynajem.pl.

To samo będzie mógł zrobić w placówce franczyzobiorcy, czyli swoistej recepcji, która będzie pełniła funkcję sali prezentacji wyposażonej w wygodne siedzisko i 40-calowy monitor, na którym pracownik wyświetli w trójwymiarowej wersji dostępne lokale.

Zadaniem partnera eWynajem będzie pozyskiwanie nie tylko klientów zainteresowanych wynajęciem powierzchni, lecz także właścicieli mieszkań, kamienic, a nawet całych osiedli, którzy chcieliby wpisać swoje nieruchomości do bazy obiektów franczyzobiorcy. Obecność w bazie będzie wiązała się z miesięcznym abonamentem uzależnionym od standardu i powierzchni lokali.

- Z systemu „kup, by wynająć” korzysta coraz więcej inwestorów, którzy zarabiają na wynajmie posiadanych apartamentów. Dlatego oczekujemy, że nasi franczyzobiorcy będą pełnili funkcję doradców, do czego potrzebne jest doświadczenie w nieruchomościach i znajomość rynku lokalnego - zapowiada Mariusz Jeznach.

eWynajem zakłada, że do końca 2011 roku w każdym mieście wojewódzkim będzie działał franczyzobiorca sieci. Dodatkowo recepcje firmy będą otwierane również w największych miejscowościach turystycznych. Każdy partner otrzyma wyłączność terytorialną na swoje miasto. We wrześniu uruchomiona została pierwsza placówka w Szczecinie. Opłata licencyjna wynosi 75-150 tys. zł.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0