W Polsce Redan sprzedaje swoje produkty w ponad 400 sklepach.
Czwartek
30.06.2011
Do końca 2014 roku spółka zamierza otworzyć w Rosji 80 sklepów franczyzowych Top Secret.
 

Wyszukiwaniem potencjalnych franczyzobiorców Top Secret w Rosji zajmie się firma Vneshtorg OOO, z którą Grupa Redan współpracuje od dwóch lat. Vneshtorg OOO będzie również odpowiedzialny za obsługę logistyczną dystrybucji towarów, będzie też nadzorować wdrażanie standardów w rosyjskich sklepach Top Secret. Umowa pomiędzy firmami została zawarta na 3,5 roku z opcją przedłużenia jej na kolejne lata. Do obsługi sklepów franczyzowych powołana zostanie spółka Redan Moscow OOO.

- W związku z realizacją strategii rozwoju Grupy w zakresie ekspansji zagranicznej, a w szczególności dynamicznego rozwoju na rynku rosyjskim, postanowiliśmy rozszerzyć naszą dotychczasową współpracę z firmą Vneshtorg OOO. Jest to partner o ugruntowanej pozycji na rynku, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu aktywnie wesprze rozwój naszego sektora fashion w Rosji - mówi Bogusz Kruszyński, prezes zarządu spółki Redan.

Grupa Redan chce do końca 2014 roku uruchomić w Rosji 80 sklepów z logo Top Secret i Top Secret&Friends. Spółka przewiduje również znaczący wzrost obrotów, które w czasie trwania współpracy powinny osiągnąć 200 mln zł.

W Polsce grupa kapitałowa zatrudnia ponad półtora tysiąca osób. Sprzedaż jest prowadzona w czterech sieciach detalicznych: Top Secret, Top Secret&Friends, Troll oraz Textilmarket liczących ponad 400 sklepów.


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018