08.11.2011

eWynajem w największych miastach

Plan minimum na 2012 rok dla właściciela licencji z branży nieruchomości to pozyskanie co najmniej ośmiu franczyzobiorców.

Spółka e-Rent publikuje obiekty mieszkalne i komercyjne w technologii 3D na własnej platformie internetowej. Z usług firmy korzystają właściciele nieruchomości z największych miast Polski i kurortów turystycznych, którzy zlecają umieszczenie obiektu w bazie. Dzięki temu potencjalni klienci mogą szybciej, bez wychodzenia z domu lub biura, zapoznać się z ofertą.

- Nieruchomości znajdujące się w bazie zostały podzielone ze względu na powierzchnię, standard oraz typ: mieszkanie, apartament, rezydencja, biuro i lokal przeznaczony do użytku komercyjnego. Naszą ideą jest stworzenie ogólnopolskiej sieci operatorów wynajmu. Do tej pory wykupione zostały licencje na Szczecin, Warszawę i Kraków. Do końca przyszłego roku chcemy uruchomić jeszcze osiem placówek. Priorytetami są dla nas Gdańsk, Wrocław, Poznań i Katowice – wymienia Magda Jeznach z e-Rent Polska.

Aby zostać franczyzobiorcą trzeba założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z wysokością kapitału zakładowego zależną od wartości licencji. Cena licencji waha się od 37,5-150 tys. zł, wpływ na jej wysokość ma wielkość miasta.

- Franczyza eWynajem skierowana jest do przedsiębiorców doświadczonych w prowadzeniu własnego biznesu. Chętnie podejmiemy współpracę z właścicielami biur nieruchomości. Kontakty z deweloperami z pewnością okażą się pomocne – dodaje Magda Jeznach.

W pakiecie franczyzowym znajduje się dostęp do nowoczesnych technologii komputerowych, projekt aranżacji recepcji, udział w akcjach marketingowych sieci, projekty nieruchomości w wersji 3D oraz wsparcie franczyzodawcy w zakresie szkoleń, doradztwa, księgowości i serwisu technicznego. Każdy partner otrzyma wyłączność terytorialną na swoje miasto.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0