15.05.2012

Majówka w biurze

Na początku maja Office 1 uruchomiło kolejny sklep z artykułami biurowymi, który ruszył w Piszu na Mazurach.

W tej części Polski działają jeszcze dwie inne placówki – w Ostrołęce i Ełku. W całej Polsce działa 17 sklepów Office 1 prowadzonych przez franczyzobiorców.
- Nasze doświadczenia wskazują, że najlepszymi franczyzobiorcami konceptu Office1 są małżeństwa. Podobnie jest w tym przypadku. Sklep w Piszu otworzyło małżeństwo – Beata i Marcin Dołęga – mówi Grażyna Marciniak, dyrektor rozwoju sieci Office 1 Poland.

Klientka wchodzi do sklepu Office1 w Piszu.

Sklep Office 1 w Piszu na Mazurach. Minimalna powierzchnia punktu wynosi 30 m2.

Sieć Office 1 chce otwierać swoje sklepy w niewielkich miastach, gdzie konkurencja nie jest duża i sklep oferujący szeroką gamę produktów wyposażenia biura ma duże szanse na zaistnienie na rynku. Na inwestycję w sklep Office1 trzeba przeznaczyć ok. 30 tys. zł. Franczyzobiorca powinien mieć również lokal o powierzchni ok. 30 m2.

W sklepach Office 1 można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do prowadzenia biura, począwszy od galanterii biurowej, poprzez artykuły piśmiennicze, aż po urządzenia i meble do biura oraz sprzęt komputerowy. Office 1 powstało w USA w 1989 roku, w Polsce firma jest obecna od siedmiu lat. Sieć jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

(mak)