Cały świat chodzi w jeansach

Marka Lee Cooper powstała w 1908 roku w Londynie. Pierwszy sklep w Polsce otwarto 20 lat temu w Częstochowie i funkcjonuje on do dziś.
Wtorek
24.07.2012
Lee Cooper prowadzi swoją światową ekspansję otwierając sklepy w kolejnych krajach, również w Polsce.
 

Lee Cooper to pierwsza europejska marka jeansowa, która powstała w Londynie w 1908 roku. W Polsce prowadzi 53 sklepy, w tym 21 własnych oraz 32 franczyzowe. We wrześniu sieć powiększy się o kolejną placówkę, w Szczecinie.
- Wzrost zamożności średniej klasy społecznej to bardzo dobra prognoza dla marek oferujących wysoką jakość produktów w średniej półce cenowej. To właśnie dla takiego klienta dedykowana jest nasza oferta – mówi Bartosz Urbański, kierownik sprzedaży działu hurtu. - Notujemy wzrosty sprzedaży co pozwala nam z optymizmem patrzyć w przyszłość.

Rocznie na świecie sprzedawanych jest ponad 5 milionów par spodni Lee Cooper w blisko 4 tys. punktach sprzedaży. Marka obecna jest w 80 krajach. W Polsce jeansy Lee Cooper możemy nosić od przeszło 20 lat. Rozwojem sieci sprzedaży w naszym kraju od początku zajmuje się firma Kamex II, która jest jednocześnie wyłącznym dystrybutorem marki.

- Marka Lee Cooper jest obecnie w fazie globalnej ekspansji – dodaje Bartosz Urbański. - Stawiamy na rozwój sieci sprzedaży. Poszukujemy partnerów zainteresowanych dystrybucją naszych produktów w sklepach zarówno monobrandowych, jak i multibrandowych, gdzie Lee Cooper będzie jedną z 2-3 dostępnych marek.

W obu przypadkach firma nie pobiera opłaty za przystąpienie do sieci. Inwestycja w sklep monobrandowy Lee Cooper zależy od stanu lokalu i jego powierzchni, która nie powinna być mniejsza niż 70 m2. Franczyzobiorca może liczyć na pomoc w wyborze lokalu, jego aranżacji oraz wyposażaniu. Wsparcie otrzyma także podczas procesu rekrutacji i szkolenia personelu oraz w zakresie zamówień towaru.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018