26.09.2013

Internet łączy

Top Secret postawił na współpracę. W sklepie internetowym będzie sprzedawać odzież dziecięcą marki Tup Tup.

Grupa Redan, w której skład wchodzi spółka Top Secret, poszerzyła ofertę sklepu internetowego tej marki o odzież dziecięcą marki należącej do spółki Hurtimex.
– Włączenie do oferty produktów dla dzieci jest kolejnym krokiem w poszerzaniu asortymentu sklepu online, a wynika m.in. z badań opinii użytkowników sklepu. W ankiecie kierowanej do internetowych klientów Top Secret w preferencjach dotyczących potencjalnych zakupów wskazywana była kategoria produktów dla dzieci – mówi Grzegorz Lipnicki, wiceprezes spółki Top Secret.

Grzegorz Lipnicki, wiceprezes zarządu Top Secret. Fot. Grupa Kapitałowa Redan

Grzegorz Lipnicki, wiceprezes Top Secret, zapowiada powiększenie asortymentu sklepu internetowego należącego do spółki.

Wybór Tup Tup wynikał m.in. ze stylistyki, która jest zbliżona do asortymentu Top Secret.
- W przyszłości rozważamy dołączenie do oferty także innych marek dziecięcych – zapowiada Grzegorz Lipnicki. - Kolekcje są naturalnym uzupełnieniem oferty sklepu internetowego, który odwiedzają głównie młode kobiety. Przy okazji zakupów dla siebie mogą uzupełnić koszyk o rzeczy dla dziecka.

Sklep internetowy to najszybciej rozwijający się kanał sprzedaży dla grupy Redan. W minionym roku zapewnił ponad 21 mln zł przychodów, co oznaczało podwojenie obrotów licząc r/r w tym kanale.

(awh)