Technika przyciągania klientów

Każda placówka TwójRobot.pl organizując jakieś większe wydarzenie np. festiwal nauki, czy dni otwarte będzie mogła wypożyczyć całe lub część Robo-Eksperymentarium. Według właściciela marki atrakcyjne stoisko z ciekawymi robotami to klucz to zainteresowania klientów ofertą kursów.
Piątek
11.10.2013
Franczyzobiorcy firmy Twój Robot ruszają z promocją swoich usług. Będą odwiedzać szkoły i uczelnie z mobilną wystawą robotów.
 

Na warsztatach organizowanych przez TwójRobot.pl dzieci budują i programują roboty poznając tym samym arkana matematyki, fizyki i techniki.
– Od nowego roku startujemy z naszym mobilnym Robo-Eksperymentrium w pełnej odsłonie. Będzie to mobilna wystawa robotów, odwiedzająca szkoły i uczelnie. Na odwiedzających czeka ponad 40 eksponatów z całego świata od mikro-robotów, poprzez latające Drony aż do największego na świecie robota z Vortex Cannon. Takie działanie idealnie wpisuje się w nasze motto „nauka poprzez zabawę”. Podczas dwugodzinnego spotkania każdy będzie miał okazję dowiedzieć się jak działają roboty, ale również sam zaprogramować swojego pierwszego robo-przyjaciela – mówi Bożydar Milewski, właściciel firmy Invention-Group. – Wystawa będzie skierowana do szkół. Ale będziemy również pojawiać się na targach i imprezach w większych miastach promując w ten sposób nasze kursy.

Zajęcia TwójRobot.pl odbywają się w 76 placówkach edukacyjnych - z czego 18 należy do centrali firmy, a 58 do partnerów.
– Z uwagi na silną sezonowość kursów i całej branży, kolejne punkty będziemy otwierać na przełomie marca i kwietnia 2014 roku. Do końca przyszłego roku zamierzamy uruchomić 25 nowych punktów, w których będą odbywać się zajęcia. Najbardziej zależy nam na Łodzi, Katowicach, Krakowie i Szczecinie – wylicza Bożydar Milewski.

Na uruchomienie własnego punktu TwójRobot.pl trzeba przeznaczyć minimum 19 tys. zł. Opłata licencyjna wynosi 4 tys. zł dla małych miast i 7 tys. zł dla dużych. Ale współpracę można rozpocząć dysponując łączną kwotą 3 tys. zł. Umożliwia to zakup Mini-franczyzy, skierowanej do małych miejscowości, gdzie rozwój placówki przebiega nieco inaczej.

– Licencja obejmuje tylko podstawowe poziomy zajęć, ale jej zakup jest znacznie tańszy. Przez co nowa placówka ma więcej funduszy na promocję w początkowym okresie – mówi Bożydar Milewski, właściciel firmy Invention-Group. - Dodatkowo przez pierwsze miesiące istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu z centrali. Rozwiązanie przetestowaliśmy już kilkukrotnie, z bardzo dobrym skutkiem. Średnio po czterech miesiącach franczyzobiorca decydował na dokupienie pakietu pełnej franczyzy. Uprościliśmy również system opłat. Obecnie cała opłata marketingowa jest przeznaczana na promocję w Google Adwords. Jest to o tyle dobre rozwiązanie że franczyzobiorca ma bezpośredni wpływ na wyświetlane reklamy – tłumaczy.

Dla pierwszych dwóch nowych franczyzobiorców w 2014 roku centrala przygotowała ofertę specjalną – opłaty stałe obniżono o 50 proc. przez pierwsze 10 miesięcy działania placówki. Firma Invention-Group Bożydar Milewski zarządza również siecią placówek DaVinciSchool.pl, w których prowadzone są zajęcia z doświadczalnej fizyki i chemii dla dzieci.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

Write My Essay Cheap

We provide high quality Marketing write my essay cheap Help and Marketing Help at very affordable prices. Simply fill in your order form to get the best essay Help Online...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Biuro tłumaczeń - tłumaczenia techniczne

Cześć, znacie może jakieś biuro tłumaczeń ruda śląska która oferuje tłumaczenia techniczne najlepiej żebym mógł podejść z dokumentacją, bo potrzebuje...

1 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Marketing Assignment Help

We offer high quality Marketing Assignment Help and Marketing Project Help at very affordable prices. Get the best grades with our Marketing Assignment Writing Service.

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Online Assignment Help Australia

Simply fill in your order form to get the best Assignment Help Online services. Our 24/7 support team help with Online Assignment Help Australia queries.

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Przedszkole czeka na start

hire Mass Texting service online distribution is very important for me and yours business to promote! Well the information must continue. Thank you so much to providing this...

5 wypowiedzi
ostatnia 06.07.2018
Franczyza British School

Polecam zapoznać się z artykułem na temat franchisingu z organami zagranicznymi http://vademecumzarzadzania.pl/firma/lqa/

7 wypowiedzi
ostatnia 05.07.2018
Szkolenia prezentacje biznesowe

Numerous understudies of UK don't have much information to take help and compose expositions. dissertation writing service

3 wypowiedzi
ostatnia 29.06.2018
Przedszkole czeka na start

Buy essay writing service :Most basic choice of understudies is to purchase paper on the web.

5 wypowiedzi
ostatnia 29.06.2018