Wojciech Kruk junior i jego siostra Ania Kruk, właściciele marki Ania Kruk.
Sobota
28.12.2013
Członkowie klanu Kruków doradzali klientom przed świętami Bożego Narodzenia. W końcu dobre rady idą w parze z wysokimi obrotami.
 

Jubilerska rodzina z Poznania postanowiła przed Bożym Narodzeniem "dopieścić" swoich klientów i osobiście podpowiadała im, co ze sklepów Ania Kruk warto włożyć pod choinkę. Wojciecha Kruka z małżonką Ewą oraz formalnych właścicieli marki – Wojciecha Kruka juniora i jego siostrę Anię Kruk można było spotkać we wszystkich 9 firmowych sklepach marki Ania Kruk w całej Polsce.

- Przedświąteczne wizyty w butikach to znakomita okazja, by poznać zarówno potrzeby naszych klientów, jak i codzienną pracę naszej załogi – mówi Ania Kruk, dyrektor kreatywna i główna projektantka marki Ania Kruk. - Nasi rodzice zawsze podkreślali, że trzeba umieć słuchać i zachęcać ludzi do dzielenia się swoimi pomysłami.

Wcielanie się w rolę sprzedawców biżuterii to rodzinna tradycja Kruków, zapoczątkowana przez nestora rodu, który zwykł był doradzać klientom sklepów W.Kruk. Po włączeniu firmy W.Kruk do grupy Vistula oboje zaangażowali się w rozwój marki Ania Kruk i wspierają dzieci w prowadzeniu nowej odsłony rodzinnego biznesu.

- Spotykamy się z samymi miłymi reakcjami – opowiada Ania Kruk.- Klienci zazwyczaj podpytują nas o związek marki Ania Kruk z W.Kruk – cierpliwie tłumaczymy, że Ania Kruk to nowy rozdział w historii naszej rodziny, ale tworzony z zachowaniem ponad 200-letniej tradycji i doświadczenia. Najbardziej inspirujące są dla mnie rozmowy o biżuterii – dziewczyny odwiedzające nasze butiki mają często fantastyczne spostrzeżenia, które potem wykorzystuję w projektowaniu naszych kolejnych kolekcji.

„Raport o franczyzie w Polsce 2013” przygotowany przez specjalistów z firmy PROFIT system pokazuje, że tylko w ciągu roku liczba systemów franczyzowych specjalizujących się w sprzedaży kosmetyków, biżuterii lub upominków powiększyła się z 45 do 51 i wiele wskazuje na to, że w dalszym ciągu będzie rosnąć. Jeśli spojrzymy na te branże z dłuższej perspektywy, to okaże się, że w ciągu minionych pięciu lat liczba systemów franczyzowych wzrosła blisko dwukrotnie. Rozwój we franczyzie zapowiadała również Ania Kruk, ale na razie firma otwiera wyłącznie salony własne.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Mydlarnia dla męża i żony

To może być bardzo ryzykowny biznes. Nie chciałbym konkurować z takim Rossmanem. ____________________________ Prace dyplomowe z kosmetologii i nie tylko

6 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Zastanawiam się nad Organique...

Pierwsze słyszę o tej firmie. Trzeba to wszystko dobrze skalkulować. ________________________ Pisanie magisterskich prac z kosmetologii

2 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Perfumy na mililitry

Popularyzacja internetu i penetracja Rossmana sprawia, że bardzo ciężko jest w takim biznesie dojść do wielkich pieniędzy. _______________________ Kosmetologia - pisanie...

81 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Powiedziała YES

Yes ma bardzo fajne produkty. To jest bardzo fajna opcja. __________________________ pracemagisterskie.info

11 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Moim zdaniem złoto i srebro wyszło już z mody. Nie ma sensu w to inwestować. _________________________ http://pracemagisterskie.info

63 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Great

Well, as I said earlier keep reading and you will find the answer to that “how to?”. free robux generator no surveys

4 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Rękodzieło - scrapbooking

Cześć, mam rękodzieło rekodziełem ale ja mam inne konkretne pytanie odnośnie zarabianie na handlu kryptowalutami. Chodzi mi konkretnie o ethereum - czy według Was, z...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Nie przemawia to do mnie, lepiej już zainwestować na giełdzie.

63 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018