15.07.2014

Franczyza dobra dla pracowników

Trzech nowych franczyzobiorców Grupy Muszkieterów zatrudni łącznie ponad sto osób.

W przeciągu dwóch dni, między 16 a 17 lipca, Grupa Muszkieterów otwiera dwa sklepy Bricomarché i jeden Intermarché. Supermarkety z asortymentem dla domu i ogrodu powstaną w Suchej Beskidzkiej (woj. małopolskie) i Hrubieszowie (woj. lubelskie), a supermarket spożywczy w Gdańsku. Bricomarché zatrudnią po 30 pracowników, zaś Intermarche 42. Inwestycje przyniosą regionom wiele korzyści, oprócz nowych miejsc pracy, także wsparcie finansowe z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych oraz nieruchomości. Sklepy będą również współpracować z lokalnymi dostawcami.

Państwo Gruca w swoim intermarche.

Franczyzobiorcy obu konceptów Grupy Muszkieterów przechodzą półroczne szkolenie. Kwota, którą muszą dysponować przed otwarciem supermarketu wynosi 400 tys. zł.

- Cieszymy się, mogąc zaprosić mieszkańców Suchej Beskidzkiej i okolic do nowego supermarketu Bricomarché. Mamy nadzieję, że oferta sklepu spotka się z uznaniem naszych klientów, którzy będą do nas chętnie wracać przy okazji  remontów czy urządzania ogrodów i mieszkań. W związku z otwarciem nowego supermarketu przygotowaliśmy wiele atrakcji i promocji - mówi Ewa Kempa, która wspólnie z mężem zarządza supermarketem Bricomarché w Suchej Beskidzkiej.

Każdy z wymienionych sklepów jest otwarty 7 dni w tygodniu. Klienci Bricomarché będą mogli liczyć na kompleksową obsługę, a także fachowe doradztwo personelu w zakresie oferty produktowej, przeprowadzenia remontu, dekorowania domu i mieszkania oraz pielęgnacji ogrodu.

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 250 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających sklepami spożywczymi Intermarché oraz marketami Bricomarché. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 207 supermarketów Intermarché i 99 Bricomarché.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0