Franczyza do jednej bramki

W lutym 2015 do sprzedaży wejdzie nowa kolekcja butów Cristiano Ronaldo. Dostępna będzie we franczyzowych sklepach CR7 działających w Portugalii.
Niedziela
10.08.2014
CR7 to nie tylko piłkarski przydomek Cristiano Ronaldo. Portugalczyk jest właścicielem franczyzowej marki działającej pod tą nazwą.
 

Pochodzący z portugalskiej Madery piłkarz, syn sprzątacza w jednym z lokalnych klubów, nie przypuszczał, że 20 lat później będzie miał 95 milionów fanów na Facebooku a w sezonie zarobi 17 milionów euro. Ta kwota może być zresztą jeszcze wyższa. Wszystko za sprawą odzieżowej marki CR7. Nie od dziś wiadomo, że geniusz piłki ma rozdzielną uwagę – świetnie odnajduje się na boisku i dba o swój wizerunek medialny. Okazuje się, że w biznesie jest równie dobry, jak w drużynie Realu Madryt.

Piłkarski przydomek CR7 (inicjały + numer 7 na koszulce klubowej Realu Madryt i reprezentacji Portugalii) stał się nazwą marki, której właścicielem od 2008 roku jest Cristiano Ronaldo. Sklepy CR7 działają w Portugalii na licencji franczyzowej. Oferują modę męską, w tym koszule, bieliznę, a wkrótce także eleganckie obuwie. Zawodnik podkreśla, że sygnowane jego nazwiskiem buty produkowane są w kraju.

- Z dumą i radością informuję o swojej najnowszej kolekcji butów Cristiano Ronaldo Footwear, w całości wykonanych w Portugalii. Już w lutym 2015 roku będziecie mogli kupić własną parę. Jakość, komfort i wyrafinowanie – tak w skrócie można je opisać – reklamował w jednym ze swoich wpisów na Facebooku.

Piłkarze klasy Cristiano Ronaldo raczej nie muszą martwić się o swoją emeryturę, ale zamiast odcinać kupony wolą zarabiać na swoim wizerunku. David Beckham współpracuje z marką H&M, Jakub Błaszczykowski zainwestował w park rozrywki Kubatura w Opolu, a Radosław Majdan wyprodukował własną linię perfum i otworzył studio tatuażu.
(dw)


POPULARNE NA FORUM

Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

warto ale zależy z jakim towarem i w jakiej cenie .ważna jest tez lokalizacja [url=http://wp.eu]wp[/url]

74 wypowiedzi
ostatnia 18.08.2018
Sklep z tanią odzieżą sportową

Najlepiej kupowac odzież szytą w Polsce. W ostatnich latach pojawiło się parę dobrych firm, które tworzą bardzo dobrą odzież dla sportowców. Cenowo też nie...

48 wypowiedzi
ostatnia 18.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

To nie moja dziedzina, więc nie wiem zbyt wiele. Dziękuję za informację. imgrum

6 wypowiedzi
ostatnia 17.08.2018
Powrót po wielu latach

This "thanksgiving" devour was not rehashed the next year. Be that as it may, in 1623, amid an extreme dry spell, the travelers accumulated in a supplication benefit, appealing...

1 wypowiedzi
ostatnia 16.08.2018
Ubrania bez komentarza

Thank you for another great article. The place else may anybody get that type of info in such an ideal method of writing? I’ve a presentation subsequent week, and I’m at...

9 wypowiedzi
ostatnia 14.08.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Urządzając sklep odzieżowy musisz pamiętać, że bardzo ważne jest oświetlenie, a szczególnie to na wystawie. W tej roli świetnie sprawdzą się halogeny.

23 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

Te tematy to twardy orzech do zgryzienia, nie da się jednoznacznie niczego określić. Każdy przypadek będzie inny i w każdym co innego zagra pierwsze skrzypce ;)

6 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018
Wyposażenie ciucholandu

Chyba poruszę ten temat na swojej stronie wielorakietematy.pl bo sporo osób widzę że wciąż się boi podjąć działania. Warto zaczynać z własnymi działalnościami,...

6 wypowiedzi
ostatnia 13.08.2018