Modry Słoń

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Składanie i sprzedaż książek dla dzieci. Bohaterami książek są sami czytelnicy, dzieci wymienione z imienia i nazwiska.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

Koncept franchisingowy został sprawdzony w Czechach. W Polsce Modry Słoń prowadzi sprzedaż półfabrykatów do produkcji książek.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

50

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Jesteśmy jedną z najtańszych propozycji franczyzowych. Koszt licencji to 1,8 tys. zł.

W tej cenie mieści się: wyłączność terytorialna na przedstawicielstwo w powiecie do 200 tys. mieszkańców (w miastach o większej liczbie mieszkańców franczyzobiorca otrzymuje gwarancję wyłączności na tą liczbę mieszkańców, np. w mieście liczącym 600 tys. nie będzie więcej niż 3 przedstawicieli) oraz pakiet franczyzowy, a w nim program software i know-how dla prowadzącego sprzedaż.

Biorca musi zainwestować również w zakup półfabrykatów do produkcji bajek: ilustracji i okładek – minimalnie 60 sztuk (przy zakupie licencji 120 sztuk).


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Są naprawdę przyjazne dla biorcy! Wystarczy mieć komputer i czarno-białą drukarkę laserową. Nie trzeba wynajmować ani specjalnego pomieszczenia, ani pożyczać w banku ogromnej kwoty na inwestycję. Drukować można we własnym domu. Skład książek jest bardzo łatwy. Franczyzobiorcą wydawnictwa Modry Słoń może zostać ktoś, kto rozumie dzieci, lubi książki i ma smykałkę do handlu.

Jeżeli:

  1. znasz dużo dzieci albo wielu rodziców,
  2. szukasz ciekawego interesu, w którym sam sobie będziesz szefem,
  3. chcesz dorobić do stałego zajęcia.

Jesteś idealnym kandydatem!


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Wydawnictwo Niebieski Słoń

ul. Mielęcińska 35, 87-800 Włocławek

503 36 22 41

biuro@modryslon.com.pl

www.modryslon.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatow

Masterfranczyzobiorca w Polsce - Rafał Kwiatkowski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Modry Słoń.

Wiadomość
imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.