Modry Słoń

logo Modry Słoń
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Składanie i sprzedaż książek dla dzieci. Bohaterami książek są sami czytelnicy, dzieci wymienione z imienia i nazwiska.

Jednostki własne

1

Koncept franchisingowy został sprawdzony w Czechach. W Polsce Modry Słoń prowadzi sprzedaż półfabrykatów do produkcji książek.

Jednostki franczyzowe

50

Zdjęcie punktu systemu
Dzieckaki z Niebieskiego Słonia
Informacje dla franczyzobiorcy
Przewidywana suma inwestycji

Jesteśmy jedną z najtańszych propozycji franczyzowych. Koszt licencji to 1,8 tys. zł.

W tej cenie mieści się: wyłączność terytorialna na przedstawicielstwo w powiecie do 200 tys. mieszkańców (w miastach o większej liczbie mieszkańców franczyzobiorca otrzymuje gwarancję wyłączności na tą liczbę mieszkańców, np. w mieście liczącym 600 tys. nie będzie więcej niż 3 przedstawicieli) oraz pakiet franczyzowy, a w nim program software i know-how dla prowadzącego sprzedaż.

Biorca musi zainwestować również w zakup półfabrykatów do produkcji bajek: ilustracji i okładek – minimalnie 60 sztuk (przy zakupie licencji 120 sztuk).

Podstawowe wymagania sieci

Są naprawdę przyjazne dla biorcy! Wystarczy mieć komputer i czarno-białą drukarkę laserową. Nie trzeba wynajmować ani specjalnego pomieszczenia, ani pożyczać w banku ogromnej kwoty na inwestycję. Drukować można we własnym domu. Skład książek jest bardzo łatwy. Franczyzobiorcą wydawnictwa Modry Słoń może zostać ktoś, kto rozumie dzieci, lubi książki i ma smykałkę do handlu.

Jeżeli:

  1. znasz dużo dzieci albo wielu rodziców,
  2. szukasz ciekawego interesu, w którym sam sobie będziesz szefem,
  3. chcesz dorobić do stałego zajęcia.

Jesteś idealnym kandydatem!

Informacje o franczyzodawcy
Wydawnictwo Niebieski Słoń
ul. Mielęcińska 35, 87-800 Włocławek
503 36 22 41
biuro@modryslon.com.pl
www.modryslon.com.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Masterfranczyzobiorca w Polsce - Rafał Kwiatkowski

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.