Małpka Express

logo Małpka Express
Informacje o systemie partnerskim
Opis systemu partnerskiego

Małpka Express to ogólnopolska sieć sklepów małego i średniego formatu, która zadebiutowała na rynku w marcu 2012 r. Jej operatorem jest spółka Małpka S.A. z siedzibą w Poznaniu.

Małpka Express oferuje asortyment spożywczo-monopolowy, składający się z ok. 2 500 indeksów produktowych. Są to m.in.: artykuły spożywcze, słodycze, warzywa i owoce, alkohole i wyroby tytoniowe oraz prasa, chemia i kosmetyki. Produkty takie, jak nabiał, pieczywo czy wyroby cukiernicze pochodzą od regionalnych producentów, aby były zawsze świeże i odpowiadały lokalnym upodobaniom mieszkańców. Sieć wciąż stara się poszerzać swój asortyment o kolejne marki renomowanych lokalnych producentów.

Wśród innych sklepów tworzonych w formacie convenience, Małpkę Express wyróżnia rozbudowany katalog usług, obejmujący m.in. bezpłatny dostęp do Internetu. Każda placówka składa się z sali sprzedaży oraz wyodrębnionej strefy Małpka Cafe, pełniącej funkcję nowoczesnej mini-kawiarni, w której można napić się gorącej kawy lub herbaty, zjeść ciepłą przekąskę, skorzystać z darmowego dostępu do wi-fi, opłacić rachunki czy odebrać paczkę zamówioną przez stronę internetową sklepu Merlin.pl. Firma nieustannie testuje nowe rozwiązania i stopniowo rozszerza zakres dostępnych usług.

Sklepy Małpka Express prowadzone są na zasadach systemu partnerskiego. Partnerem może zostać zarówno osoba, która prowadzi już własną placówkę handlu detalicznego, jak i kandydaci, którzy dopiero chcą rozpocząć działalność. W odróżnieniu od franczyzy, taka forma współpracy nie wymaga od partnera wniesienia opłaty wstępnej, co znacznie ogranicza koszty rozpoczęcia działalności. Każdy z Partnerów dostaje od firmy MAŁPKA S.A. nowocześnie wyposażoną placówkę handlową, profesjonalne wsparcie techniczne i marketingowe oraz gwarantowane miesięczne wynagrodzenie z dodatkowymi premiami motywacyjnymi.

Więcej szczegółów na temat sieci można znaleźć pod adresem www.malpkaexpress.pl oraz na facebookowym profilu www.facebook.com/malpkaexpress.                  

Jednostki partnerskie

350

Zdjęcie punktu systemu
sklep Małpka Express
Informacje dla partnera
Wsparcie dla partnera

Jako Partner Prowadzący Sklep Małpka Express otrzymujesz od nas:

  • wyposażony, zatowarowany sklep w starannie wyselekcjonowanej lokalizacji;
  • dedykowany system szkoleń teoretycznych i praktycznych;
  • wsparcie marketingowe, handlowe, merchandisingowe oraz sprzedażowe;
  • partnerski system rozliczeń oraz gwarantowane wynagrodzenie;
  • atrakcyjny system motywacyjny;
  • możliwość awansu.

Pamiętaj – nie ponosisz żadnej opłaty licencyjnej.

Wskaż nam województwo oraz miejscowość, którą preferujesz pod kątem współpracy i zostań naszym Partnerem. Skorzystaj z doświadczenia specjalistów w tworzeniu sieci handlowych. Miej realny wpływ na swoje wynagrodzenie.

Przewidywana suma inwestycji

Partner Prowadzący Sklep nie ponosi żadnych kosztów wstępnych. Wszystkie koszty administracyjne, takie jak opłaty związane z pozyskaniem koncesji na sprzedaż alkoholu, zakupu kasy fiskalnej i środków czystości, wyposażenia i towaru w całości pokrywa spółka Małpka S.A.

Podstawowe wymagania sieci

Od naszych kandydatów oczekujemy:

  • Zaangażowania, konsekwencji w dążeniu do celu i umiejętności adaptacji do nowych sytuacji.
  • Poszukujemy osób ambitnych i kreatywnych, które dobrze radzą sobie z organizacją czasu i są gotowe do prowadzenia własnego biznesu.
  • Długoletnie doświadczenie w handlu nie jest wymagane.
Informacje o organizatorze systemu
Małpka S.A.
ul. Wojskowa 6, 60-792 Poznań
(61) 67 19 704
rekrutacja@malpkaexpress.com
www.malpkaexpress.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Justyna Muminova

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do organizatora systemu.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.