Poleć stronę: Małpka Express
Adresat *
wpisz adres email odbiorcy
Nadawca *
wpisz adres email nadawcy
Wiadomość
możesz dopisać coś do wysyłanej wiadomości

Małpka Express

logo Małpka Express
Informacje o organizatorze systemu
Małpka SA
ul. Wojskowa 6, 60-792 Poznań
(61) 61 67 19 153, (61) 67 19 154
rekrutacja@malpkaexpress.com
www.malpkaexpress.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów
Natasza Rybarczyk, Adam Czeszak
Informacje o systemie partnerskim
Opis systemu partnerskiego

Małpka Express należąca do firmy MAŁPKA SA jest ogólnopolską siecią sklepów typu convenience, która zadebiutowała na polskim rynku w marcu 2012 roku. W jej ofercie znajduje się standardowy asortyment spożywczo–monopolowy, liczący ok. 2 500 indeksów.

Ważnym elementem konceptu sklepów jest Strefa Małpka Cafe, czyli wyodrębniona przestrzeń lokalu, gdzie klienci mogą wypić kawę „za grosze”, zjeść ciepłą przekąskę, posłuchać muzyki i skorzystać z darmowego Internetu. Wszyscy, którzy przy okazji zakupów chcą nadać paczkę lub list, mają taką możliwość. Każdy lokal charakteryzuje się nowoczesnym wystrojem wnętrz i odważną kolorystyką.

Dynamiczny rozwój wymaga przemyślanej strategii, dlatego zostały obrane dwie gałęzie ekspansji, które pozwolą na stabilny rozwój sieci sklepów MAŁPKA EXPRESS. Nasze punkty są otwierane w lokalizacjach gwarantujących ekonomiczny sukces, czyli przy głównych ulicach i na terenach osiedli mieszkaniowych.

Małpka Express jest jednocześnie partnerem strategicznym platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka - jest głównym przedstawicielem branży convenience w jednokondygnacyjnych pasażach, które powstają na terenie całego kraju.

Jednostki partnerskie
220 (stan na styczeń 2014)
Zdjęcie punktu systemu
sklep Małpka Express
Informacje dla partnera
Wsparcie dla partnera

Jako Partner Prowadzący Sklep Małpka Express otrzymujesz od nas:

  • wyposażony, zatowarowany sklep w starannie wyselekcjonowanej lokalizacji;
  • dedykowany system szkoleń teoretycznych i praktycznych;
  • wsparcie marketingowe, handlowe, merchandisingowe oraz sprzedażowe;
  • partnerski system rozliczeń oraz gwarantowane wynagrodzenie;
  • atrakcyjny system motywacyjny;
  • możliwość awansu.

Pamiętaj – nie ponosisz żadnej opłaty licencyjnej.

Wskaż nam województwo oraz miejscowość, którą preferujesz pod kątem współpracy i zostań naszym Partnerem. Skorzystaj z doświadczenia specjalistów w tworzeniu sieci handlowych. Miej realny wpływ na swoje wynagrodzenie.

Przewidywana suma inwestycji

Partner Prowadzący Sklep zobowiązany jest do pokrycia kosztów zakupu drukarki fiskalnej, materiałów biurowych i środków czystości, a także koncesji na alkohol. W zależności od miesiąca rozpoczęcia działalności kwota wkładu własnego wynosi maksymalnie 5 000 zł.

Brak opłaty licencyjnej.

Podstawowe wymagania sieci

Od naszych kandydatów oczekujemy:

  • Zaangażowania, konsekwencji w dążeniu do celu i umiejętności adaptacji do nowych sytuacji.
  • Poszukujemy osób ambitnych i kreatywnych, które dobrze radzą sobie z organizacją czasu i są gotowe do prowadzenia własnego biznesu.
  • Długoletnie doświadczenie w handlu nie jest wymagane.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.