15.10.2002

Tankowanie drukarek

Nowy sklep Cartridge World z materiałami do drukarek został otwarty na warszawskim Ursynowie

Jest to drugi sklep firmy Cartridge World w Polsce. Australijska firma rozwija się zgodnie z klasyczną zasadą budowy sieci franchisingowej. Najwpierw otwiera własne punkty operacyjne, aby przetestować na sobie koncepcję działalności. Cartridge World zamierza otworzyć dwa własne sklepy w Warszawie, później planuje otwierać jednostki franchisingowe - powiedział nam Aidan Hoyle z Cartridge World.

Cartridge World zajmuje się napełnianiem kartridży atramentowych do drukarek, regeneracją kartridży laserowych do drukarek oraz sprzedażą kartridży oryginalnych i zamiennych. Klienci mogą tanio napełnić kartridże lub kupić nowe – dostają gwarancję zarówno na nowe jak i na napełniane. W asortymencie sklepu są również drukarki, papier, oraz oczywiście nowe kartridże i tonery. Można kupić kartridże niefirmowe - tańsze, ale produkowane przez innych producentów niż drukarki.

Aidan Hoyle zapewnia, że w sklepie Cartrige World każdy może uzyskać bezpłatną poradę. W sklepie istnieje również możliwość zamawiania taśm do drukarek igłowych czy kartridży do drukarek kupionych w Stanach Zjednoczonych, a niedostępnych w Europie.

Godziny pracy sklepu są nietypowe - zauważa Aidan Hoyle. Cartridge World czynny jest już od godziny 7:30. W drodze do pracy można "zatankować" swoją drukarkę.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

32

Małgorzata Samborska

dziennikarz
Napisz do autora