Czas na własną firmę. Wybierz pomysł na Targach

Sprawdzone pomysły na firmę / Franczyzodawcy dokładają starań, aby przekonać kandydatów do swojej oferty. Stoiska coraz częściej przypominają placówki franczyzowe – na Targach powstają więc kawiarnie, restauracje, placówki bankowe, sklepy spożywcze i odzieżowe, które do złudzenia przypominają prawdziwe placówki.
Poniedziałek
10.09.2018
Zbliżają się Targi Franczyza 2018. W dniach 18-20 października na dwóch piętrach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, kilka tysięcy gości będzie wybierać pomysły na własny biznes.
 

Targi Franczyza to największe wydarzenie na rynku franczyzy w Europie Środkowej i Wschodniej. Spotykają się tu obie strony franczyzowego biznesu – przyszli franczyzobiorcy i partnerzy mogą poznać zasady współpracy z najbardziej znanymi markami na rynku franczyzy. Przedsiębiorcy będą mogli wybierać spośród około 200 marek franczyzowych na dwóch piętrach Pałacu Kultury i Nauki. 

To drugie Targi Franczyza, na których będzie obecna nasza marka – mówi Grzegorz Karmowski, dyrektor Wydziału ds. Rozwoju Sieci Partnerskiej Nest Banku. – Nasze stoisko odwiedzają zarówno ludzie szukający franczyzy finansowej, jak i przedsiębiorcy otwarci na nowe pomysły na biznes. Dla nas ważne jest, że są to ludzie nieprzypadkowi, faktycznie zainteresowani biznesem na licencji.

Firmy franczyzowe wystawiają się na targach z nadzieją na pozyskanie nowych partnerów, dzięki którym ich biznes będzie się rozwijał, toteż doskonale wiedzą, kogo szukają. Znacznie mniej sprecyzowane oczekiwania mają odwiedzający, którzy na Targach poznają ofertę rynku franczyzy i czasem nie wiedzą nawet w jakiej branży chcieliby działać. Dlatego franczyzodawcy dokładają starań, aby przekonać kandydatów do swojej oferty. Stoiska coraz częściej przypominają placówki franczyzowe – na Targach powstają więc kawiarnie, restauracje, placówki bankowe, sklepy spożywcze i odzieżowe, które do złudzenia przypominają prawdziwe placówki. Wszystko po to, by wpłynąć na wyobraźnię przyszłych franczyzobiorców. Do podjęcia konkretnej decyzji mają też zachęcić profesjonalne materiały informacyjne, multimedialne prezentacje i fachowa wiedza o branżach, w których działają wystawcy.

Wybierz markę

O przyszłych franczyzobiorców zabiegać będą przedstawiciele firm z kilkunastu branż. Do najliczniej reprezentowanych należy gastronomia. Na tegorocznych Targach Franczyzy zaprezentuje się kilkadziesiąt marek gastronomicznych. Prym wśród nich wiodą marki restauracyjne, m.n.: Biesiadowo, Chinkalnia, Crazy Bubble, Domino’s Pizza, Fornetti, Ministerstwo Śledzia i Wódki, New York Pizza, Pierogarnia,  Subway, Stara Pączkarnia czy Zdrowa Krowa. Na Targach pojawi się jeszcze więcej marek lodowych (m.in.: Carte Dor, Fresh Gelato, Lody Bonano, Lodolandia, Mangatto,) oraz koncepty kawiarniane (Coffeeloffee, Pijalnie Czekolady E.Wedel,).

Popularnością wśród odwiedzających cieszą się również koncepty sklepów spożywczo-przemysłowych, wśród wystawców z tej branży obecne będą: ABC na kołach, Bricomarche, Carrrefour, Delikatesy Centrum, Groszek, Intermarche, Żabka, eSmoking World i inne. Wśród wystawców pojawią się również przedstawiciele świata mody (5-10-15, Gatta, Kanz, Mango, Recman) oraz rynku nieruchomości, w tym Metrohouse, Północ Nieruchomości czy WGN Nieruchomości. Przedsiębiorcy zainteresowani konceptami z branży finansowej i ubezpieczeniowej, znajdą oferty m.in.: PZU, Prudential, Tax Care oraz kilku marek bankowych – Credit Agricole, Getin Banku, ING i Nest Banku.

Zacznij działać!

Każdy przynajmniej raz w życiu myślał o założeniu własnej firmy. Targi Franczyza to miejsce, w którym można wykonać kolejne kroki – poznać pomysły na biznes, wybrać jeden z nich i podjąć jedną z najważniejszych decyzji w życiu.

Koszt biletu wstępu na Targi Franczyza: 30 zł

Darmowy bilet dostępny jest we wrześniowym i październikowym wydaniu miesięcznika "FRANCHISING".


Tu robi się biznes / Targi Franczyza to największe wydarzenie na rynku franczyzy w Europie Środkowej i Wschodniej. Przedsiębiorcy będą mogli wybierać spośród około 200 marek franczyzowych na dwóch piętrach Pałacu Kultury i Nauki.
doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Biznes po stronie dobra

Your writing leaves me a lot of experience and a deep impression, I hope you will have more and better articles in the near future to share with readers. color switch

59 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2018
Biznes po stronie dobra

Your writing leaves me a lot of experience and a deep impression, I hope you will have more and better articles in the near future to share with readers. run 3

59 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2018
Ubezpieczenie samochodu

Orientujecie sie moze gdzie najlepiej bedzie je wykupic?

1 wypowiedzi
ostatnia 15.11.2018
Prawo karne - adwokat Wrocław

Trzeba przyznać, że dobry, skuteczny adwokat wrocław jest w stanie wyciągnąć nas w poważnych problemów. Jeśli masz problem z prawo karne adwokat to koniecznie odwiedź...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.11.2018
Opinie o laser clinic w Rzeszowie

Dzień dobry, interesują mnie opinie na temat laser rzeszów. Jeśli ktoś byłby tak uprzejmy podzielić się swoimi wrażeniami z laser clinic salon to byłbym wdzięczny :)

1 wypowiedzi
ostatnia 15.11.2018
Mały biznes dla kobiety

Dla szukających pomysłu na biznes polecam stronę zaklinaczpiekna.pl

39 wypowiedzi
ostatnia 15.11.2018
Przepis na udany prezent

Zgadzam się, liczy się gest! Ja wysyłam trochę słodkości i kartki z życzeniami dla pracownika i jego rodziny. Kartki mam na zamówienie ze strony...

46 wypowiedzi
ostatnia 15.11.2018
Lekcje wokalne dla dzieci

Witam wszystkich , szukałem na forum informacji na temat jakiekolwiek szkoły, która oferuje naukę śpiewania. Ale nic nie udało mi się znaleźć. Sam znalazłem...

1 wypowiedzi
ostatnia 14.11.2018