12.12.2002

Big Star w katalogu firm

W katalogu firm franchisingowych prezentujemy ofertę franchisingową firmy Big Star. Big Star jest dobrze znaną marką na polskim rynku, szczególnie wśród młodzieży.

Big Star Limited Sp z o.o jest spółką joint venture, z udziałem kapitału zagranicznego. Firma jest licencjobiorcą szwajcarskiego holdingu Big Star i posiada wyłączne prawa do używania znaku towarowego (marki) BigStar na terenie Polski.

Firma istnieje od 11 lat na polskim rynku i z małej całkowicie nieznanej firmy stała się liderem rynku odzieży dżinsowej. Produkty Big Star można kupić tylko w autoryzowanych sklepach dealerskich. Sieć sklepów to obecnie 255 punktów sprzedaży w całej Polsce. Sklepy Big Star są utrzymane w jednakowych wysokich standardach umożliwiających wygodne zakupy i umiejscowione zwykle przy głównych ulicach, a także w najbardziej dynamicznych centrach handlowych.

Big Star jako jedyna firma z branży dżinsowej znalazł się na 10 miejscu w rankingu prowadzonym przez tygodnik "Polityka" na najbardziej lubianą markę w Polsce.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Małgorzata Samborska

dziennikarz
Napisz do autora