17.02.2003

Calmille Albane w katalogu firm

Francuska sieć salonów fryzjersko-kosmetycznych rozpoczyna w Polsce rekrutację franczyzobiorców.

Sieć salonów fryzjerskich Camille Albane zdobyła najpierw Paryż, a potem cały świat. Na świecie istnieje ponad 500 salonów Camille Albane - w większości krajów Europy, ale także w Maroku i Japonii. W Polsce otwarto już 11 punktów, w tym 9 franchisingowych. W 2003 roku ma powstać kolejne 15 salonów sieci.

Nazwa salonów pochodzi od nazwiska francuskiej założycielki sieci. Oryginalność biznesu Camille Albane polega na prostej, ale sprawdzonej formule: CA dba o urodę pań w ekskluzywnych salonach oferując usługi po przystępnych cenach. Oprócz układania fryzur sieć świadczy także usługi kosmetyczne. Salony Camille Albane otwierane są w dużych miastach, w galeriach handlowych, w reprezentacyjnych miejscach.

Rynek urody w Polsce rozkwita. Zarówno Polki jak i Polacy coraz bardziej dbają o swój wygląd. Sprzedaż na rynku pielęgnacji urody osiąga w Polsce ok. pół miliarda złotych rocznie. Firma AC Nielsen obliczyła, że w latach 1999-2001(pomimo recesji) rynek ten wzrósł o 14 procent. I nadal ma ogromny potencjał wzrostu.

Sieć przyjmuje zgłoszenia biorców na mail ca@franchising.pl.