20.02.2003

EF English First wyjaśnia jak założyć szkołę angielskiego

W najbliższy piątek, 21 lutego, w Łodzi odbędzie się spotkanie potencjalnych licencjobiorców oraz osób rozważających inwestycję w EF English First.

EF English First, międzynarodowa sieć szkół języka angielskiego, stwarza ciekawą możliwości prowadzenia działalności gospodarczej w formie franchisingu. Franchising, jako metodę rozwoju, z dużym powodzeniem firma stosuje od 1995 roku. Obecnie, pod logo EF English First na rynku międzynarodowym działa ponad 100 placówek, w 50 krajach. Do 2010 roku ma ich być aż 1000.

Koncepcja biznesowa EF English First od kilku lat sprawdza się również w Polsce. Dotychczas w naszym kraju powstało 6 placówek i wkrótce planowane jest otwarcie kolejnych. Chętnych do współpracy z EF English First zatem nie brakuje.

Okazją by poznać szczegóły franchisingu EF English First jest najbliższy piątek, 21 luty. Wówczas to, o godz. 11.00 w szkole EF English First w Łodzi, przy ul. Kościuszki 103/105, III p. odbędzie się spotkanie potencjalnych licencjobiorców oraz osób rozważających inwestycję z EF English First.

Celem spotkania będzie prezentacja aktualnej strategii rozwoju EF English First w Polsce, z uwzględnieniem nowej oferty franchisingowej firmy oraz spotkanie z aktualnymi franchisobiorcami EF English First. Dla chętnych będzie również możliwość indywidualnego omówienia kwestii współpracy franchisingowej z przedstawicielami EF English First.

Gościem specjalnym piątkowego spotkania będzie Michał Wiśniewski dyrektor PROFIT system, który omówi ogólne zasady franchisingu oraz relacje pomiędzy dawcami licencji i jej biorcami.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Magdalena Kurda

doradca we franczyzie
Napisz do autora
EF English First wyjaśnia jak założyć szkołę angielskiego

Jeszcze nie ma żadnej wypowiedzi. Niech Twoja będzie pierwsza.

Forum 2237 tematów, 22300 wypowiedzi, 9099 użytkowników