20.02.2003

EF English First wyjaśnia jak założyć szkołę angielskiego

W najbliższy piątek, 21 lutego, w Łodzi odbędzie się spotkanie potencjalnych licencjobiorców oraz osób rozważających inwestycję w EF English First.

EF English First, międzynarodowa sieć szkół języka angielskiego, stwarza ciekawą możliwości prowadzenia działalności gospodarczej w formie franchisingu. Franchising, jako metodę rozwoju, z dużym powodzeniem firma stosuje od 1995 roku. Obecnie, pod logo EF English First na rynku międzynarodowym działa ponad 100 placówek, w 50 krajach. Do 2010 roku ma ich być aż 1000.

Koncepcja biznesowa EF English First od kilku lat sprawdza się również w Polsce. Dotychczas w naszym kraju powstało 6 placówek i wkrótce planowane jest otwarcie kolejnych. Chętnych do współpracy z EF English First zatem nie brakuje.

Okazją by poznać szczegóły franchisingu EF English First jest najbliższy piątek, 21 luty. Wówczas to, o godz. 11.00 w szkole EF English First w Łodzi, przy ul. Kościuszki 103/105, III p. odbędzie się spotkanie potencjalnych licencjobiorców oraz osób rozważających inwestycję z EF English First.

Celem spotkania będzie prezentacja aktualnej strategii rozwoju EF English First w Polsce, z uwzględnieniem nowej oferty franchisingowej firmy oraz spotkanie z aktualnymi franchisobiorcami EF English First. Dla chętnych będzie również możliwość indywidualnego omówienia kwestii współpracy franchisingowej z przedstawicielami EF English First.

Gościem specjalnym piątkowego spotkania będzie Michał Wiśniewski dyrektor PROFIT system, który omówi ogólne zasady franchisingu oraz relacje pomiędzy dawcami licencji i jej biorcami.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Magdalena Kurda

doradca we franczyzie
Napisz do autora