TUI w katalogu firm franchisingowych

Poniedziałek
30.06.2003
TUI poszukuje franczyzobiorców do prowadzenia TUI Centrów Podróży - biur podróży zagranicznych oferujących kompletną gamę produktów turystycznych.
 
Marka TUI jest już od 13 lat obecna na polskim rynku turystycznym. Od sześciu lat przygotowuje produkt turystyczny dopasowany specjalnie do potrzeb polskiego turysty. Oferta TUI skierowana jest do klienta, który ceni sobie komfort i bezpieczeństwo i wybiera urlop dobrze zorganizowany. Trzonem oferty są hotele czterogwiazdkowe, ale uzupełniają ją również obiekty średniej i najwyższej klasy (pięciogwiazdkowe). Starając się dopasować do oczekiwań klienta, TUI powiększyło ofertę o obiekty specjalizujące się w przyjmowaniu rodzin z dziećmi, hotele z programem sportowym lub rekreacyjnym, a także - coraz bardziej popularne - typu all inclusive. Ceny są przejrzyste, nie kryją w sobie żadnych dodatkowych opłat.

Dzięki własnemu systemowi rezerwacyjnemu, TUI oferuje w Polsce możliwość dokonywania rezerwacji oraz sprzedaży kompleksowych usług turystycznych. Składają się na nie:

  • wycieczki czarterowe
  • wynajem hoteli, domów i apartamentów wakacyjnych na całym świecie
  • przeloty liniami lotniczymi
  • wynajem samochodów i wiele innych produktów związanych z podróżowaniem i wypoczynkiem.

Katalogi polskie i nie tylko

W Polsce dostępna jest kompletna oferta TUI. Najbardziej popularne wsród polskich klientów produkty znajdują się w polskojęzycznych katalogach. Na sezon "lato 2003" TUI wydało 6 takich katalogów.
Klienci w Polsce mogą dodatkowo nabywać dowolne produkty i usługi z niemieckich katalogów TUI. Dotyczy to także wielu innych krajów.

Wystawcy na 29. targach Franchise Expo Paris.
Franchisingowe TUI Centrum Podróży na Placu Teatralnym we Wroclawiu

Bliżej polskiego klienta

Ofertę TUI klienci znajdą w 11 biurach TUI Centrum Podróży (z czego 3 to jednostki franchisingowe) oraz w 280 biurach agencyjnych. - Zależy nam na tym, aby nasze usługi były dostępne w całej Polsce, dlatego szukamy biorców - mówi Maciej Nykiel - kierownik systemów franchisingowych w firmie TUI. - Podczas pięciu lat działalności na rynku polskim zdobyliśmy zaufanie wielu klientów i pozycję na rynku urlopowych wyjazdów zagranicznych. Każdego roku prawie 100 tysięcy Polaków kupuje wakacje w TUI.

Informacje dla biorców

Podstawowym wymaganiem sieci TUI jest dysponowanie reprezentacyjnym lokalem w dobrym miejscu o powierzchni minimum 45 m2. Dokładna suma inwestycji zależy od lokalizacji i wielkości lokalu. Należy dysponować kapitałem własnym w wysokości nie mniejszej niż 100 tys. zł.

Dokładne informacje co do wymagań sieci dostępne są w TUI Polska Sp. z o.o., która reprezentuje w Polsce niemiecki koncern World of TUI.

Info: TUI
Małgorzata Samborska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Finansowanie reklamy we franczyzie

Podstawowym źródłem finansowania działań marketingowych we franczyzie są środki pieniężne zebrane z wpłat na wspólny fundusz przeznaczony na ten cel. Jednakże w...

1 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Skuteczna i tania reklama małej firmy

Polecam reklame w aplikacji która łączy klientów z partnerami handlowymi. Koszt 0 zł. Płacimy do 5% kwoty której klient u nas zostawił. Czyli tak naprawdę płacimy...

407 wypowiedzi
ostatnia 15.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

82 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Biznes po stronie dobra

Dollar General company has its origins in Scottsville, Kentucky from James Luther “J.L.” Turner and his son Cal Turner. James Turner’s father died in an accident in 1902...

18 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

I enjoyed over read your blog post. Your blog have nice information I got good ideas from this amazing blog. I am always searching like this type blog post. I hope I will see...

82 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

I enjoyed over read your blog post. Your blog have nice information I got good ideas from this amazing blog. I am always searching like this type blog post. I hope I will see...

82 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

nice post. Thanks for sharing such an interesting and witty post with us. Electromagnetic spider repellent

82 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Really very interesting website i like it such a great content MBA Marketing Assignment Help

82 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018