09.02.2004

Alois Dallmayr w katalogu firm

Franczyzobiorców poszukuje firma Alois Dallmayr Automaten-Service, dystrybutor automatów z gorącymi napojami.

Firma Alois Dallmayr jest operatorem vendingowym, czyli dystrybutorem samosprzedających automatów z napojami gorącymi (kawa, herbata, zupy).

System franchisingowy Alois Dallmayr oparty jest o dzierżawę automatów vendingowych oraz zakup produktów marki Alois Dallmayr. Firma oferuje franczyzobiorcy nie tylko produkty, ale też pełną obsługę i serwis automatów. Opłaty franczyzowe uzależnione są od rodzaju i wielkości automatów. Przewidywana suma inwestycji to około 4 tys. zł. Do prowadzenia działalności niezbędne są ponadto: własny środek transportu, komputer i telefon.

Alois Dallmayr Automaten-Service oferuje w pakiecie franczyzowym:

  • wysokiej jakości produkty;
  • pełny serwis przez 365 dni w roku;
  • automaty na najwyższym poziomie technicznym;
  • uczciwe ceny;
  • partnerską współpracę przewidzianą na wiele lat.

Najlepszymi miejscami, w których można ustawić automaty Alois Dallmayr, są sieci supermarketów, zakłady służby zdrowia, hotele i przedsiębiorstwa. Firma oferuje pomoc w zakresie pozyskiwania miejsc pod ustawienia automatów oraz zapewnia szkolenia.

Na polskim rynku Alois Dallmayr działa od końca 2001 roku. Ma w tej chwili 44 franczyzobiorców. Polska firma jest członkiem niemieckiej grupy Alois Dallmayr, która ma już 40 lat doświadczenia w działalności vendingowej. Grupa dysponuje ogółem 40 tysiącami automatów własnych. Zajmuje tym samym pozycję numer 1 na rynkach w Niemczech, na Węgrzech i w Rumuni. Działa poza tym również w Austrii, Szwajcarii, Chorwacji i na Słowacji.

Info: Alois Dallmayr Automaten-Service

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Joanna Hayder

dziennikarz
Napisz do autora