31.03.2004

Nagroda dla FOTOSTOP

Samoobsługowy MiniLab Cyfrowy firmy FOTOSTOP został wyróżniony w Konkursie Międzynarodowych Targów sprzętu fotograficznego, filmowego, video i kinowego. Impreza odbyła się w Łodzi 26 marca br.

W konkurencji wzięły udział aż dwieście trzy firmy z branży fotograficznej. FOTOSTOP jako jedna z czterech została zwycięzcą konkursu czego potwierdzeniem jest otrzymany certyfikat.

MiniLaby Cyfrowe są to automaty, w których każdy posiadacz aparatu cyfrowego może samodzielnie wykonać odbitki na papierze fotograficznym w procesie chemicznym. Samoobsługowe miniLaby Cyfrowe zapewniają pełną dyskrecję, gwarantując użytkownikowi, że nikt bez jego zgody nie będzie mógł zobaczyć wykonanych zdjęć. Należą do standardowego wyposażenia każdego punktu handlowo-usługowych z produktami fotograficznymi i telekomunikacyjnymi FOTOSTOP.

FOTOSTOP istnieje od czerwca 2003 roku. Jest to sieć salonów, gdzie samodzielnie można wykonać odbitki z aparatu cyfrowego lub telefonu oraz od ręki zrobić zdjęcia legitymacyjne. Jej rozwój oparty jest o franczyzę. Właścicielem firmy jest Eurocolor Sp. z o. o., największy dystrybutor sprzętu fotograficznego i wyłączny przedstawiciel firmy Olympus na Polskę.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Magdalena Kurda

doradca we franczyzie
Napisz do autora