18.08.2004

Dubiel Vitrum w katalogu firm

Jeśli we wszystkich okolicznych sklepach nie ma odpowiadającego nam lustra, szklanego stolika lub trudno znaleźć fachowca, który wykona i zamontuje szklaną ściankę działową to warto poszukać salonu Dubiel Vitrum.

W ciągu 2-4 tygodni firma wykona wyroby wedle naszego projektu oraz na życzenie zamontuje je w mieszkaniu. W ten sposób staniemy się właścicielami wymarzonego lustra, podświetlanych nowoczesnych półek szklanych, ławy szklanej, drzwi całoszklanych a nawet szklanych schodów czy podłóg. Właśnie takie kompleksowe wyposażenie wnętrz w szkło i lustra to podstawa franczyzowej koncepcji rozwoju sieci salonów Dubiel Vitrum.

Zarobić na szkle

W tej chwili wyroby Dubiel Vitrum zamawiać można w salonach w Warszawie, Sopocie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu i Tuszynie. Koszty inwestycji w salon wynoszą od 20 tys. zł do 40 tys. zł. - Ze względu na to, że salony Dubiel Vitrum sprzedają głównie produkty według indywidualnego projektu klienta, inwestycja w ich zatowarowanie nie jest konieczna - powiedział Jan Mentel, dyrektor sprzedaży Dubiel Vitrum.

Więcej: Magda Kurda, Franchising Info, nr 9, 2004 r.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0