Fortepian w skrytce adresowej

Wtorek
28.12.2004
Czy wiesz czym różni się skrytka adresowa od skrytki pocztowej? Skrytki MBE gwarantują, że już nigdy nie znajdziesz informacji o korespondencji zostawionej w drzwiach, ani wartościowej przesyłki na progu mieszkania.
 

Ta zupełnie nowa usługa na polskim rynku to nie tylko prestiżowy adres korespondencyjny, ale i ochrona własnej prywatności. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, pracowników terenowych dużych firm, jak i osób prywatnych.

Skrytki adresowe proponowane przez MBE to dużo więcej niż klasyczne skrytki pocztowe. Ich podstawowa rola jest wprawdzie ta sama – stanowią fizyczne miejsce do składowania korespondencji, różni je jednak szereg dodatkowych udogodnień. Skrytka adresowa jest wolna od szeregu ograniczeń klasycznej skrytki pocztowej - umożliwia odbiór zarówno korespondencji pocztowej, jak i przesyłek kurierskich. Daje nabywcy pełny adres korespondencyjny. Paczki przychodzące pod ten adres mogą być dowolnych rozmiarów. Nie są w żaden sposób ograniczane wielkością samej skrzynki. Odbiorca fortepianu, który został mu przesłany na adres skrytki, nie musi się obawiać, że przesyłka zostanie odrzucona ze względu na swoje gabaryty. W skrytce znajdzie się jedynie informacja o tym, iż fortepian dotarł i poczeka na bezpieczny odbiór w magazynie punktu MBE.

Klient wynajmujący skrytkę adresową podpisuje w urzędzie pocztowym upoważnienie do odbioru adresowanej do niego korespondencji przez pracowników punktu MBE, określając czas ważności upoważnienia oraz jego zakres, który może obejmować również przyjmowanie korespondencji poleconej. W zależności od życzenia właściciela skrytki, przesyłki mogą być odbierane albo tradycyjnie awizowane. Wówczas na adresata czekać będzie informacja, że przesyłka oczekuje na odbiór na poczcie.

Bardzo prostym, a jednocześnie jednym z najistotniejszych walorów skrytek MBE jest możliwość telefonicznej informacji o stanie ich zawartości. Do tej pory zawartość tradycyjnych skrytek pocztowych można było sprawdzać tylko osobiście. Natomiast MBE daje swoim klientom różne możliwości pozyskania informacji o korespondencji przez telefon. Klient w ramach bezpłatnej usługi może sam zadzwonić do punktu MBE i, po podaniu nazwiska i numeru skrytki, uzyska informacje, czy czeka na niego nowa poczta. Może również aktywować dodatkową – płatną – usługę, polegającą na telefonicznym informowaniu właściciela skrytki o każdorazowym pojawieniu się nowej korespondencji.

W celu zwiększenia wygody użytkowania skrytki, stworzono możliwość korzystania ze skrytki „na odległość”. Właściciel skrytki nawet nie musi pojawić się w punkcie MBE, a jego korespondencja zostanie mu przesłana w zbiorczej przesyłce pod wskazany adres. Częstotliwość i forma przesyłki są indywidualnie dostosowane do wymagań i potrzeb każdego z klientów.

Skrytki można zakładać w punktach MBE: w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 80 oraz w Katowicach, przy Al. Korfantego 44A.

Info: Mail Boxes Etc.

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Na pewno warto wyposażać się w różnego rodzaju narzędzia, które pomogą usprawnić naszą pracę :) Ja na przykład korzystam z ticketing system od...

95 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Sklep muzyczny

Cześć, znalazłem fajny sklep muzyczny Tryton Music , można w nim przez internet zamawiać potrzebne nam rzeczy różne sprzęty oraz inne. Szeroki asortyment sklepu można...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Musisz pamiętać o wielu rzeczach. Wszystko zależy od profilu Twojej działalności. Jeśli chcesz działać w branży IT to kup sprzęt, jeśli e-commerce to zainwestuj w...

95 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Cool stuff you have and you keep overhaul every one of us Beets

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Congrats on having such well managed site! It has good looks and contains informative content as well.We are an online platform where students check & write reviews for...

58 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Damskie torebki

Ja torebki kupuję w sieciówkach. Nie widzę nic ciekawego w tym, żeby mieć bardzo drogie. Oczywiście jest to świetna sprawa, mam dwie droższe, ale raczej staram się, by...

19 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018
Skuteczna i tania reklama małej firmy

Można postawić na reklamę świetlną czy litery przestrzenne. Nam litery podświetlane wykonała firma https://reklama-bielsko.com/ Mamy też od nich reklamę na...

402 wypowiedzi
ostatnia 18.06.2018