06.01.2005

Maxi Moda w katalogu franczyz i systemów partnerskich

W katalogu franczyz i systemów partnerskich prezentujemy Maxi Modę, sieć sklepów z odzieżą od rozmiaru 42.

Maxi Moda to sieć sklepów z odzieżą w rozmiarach 42-56. – W Polsce jest bardzo mało sklepów, w których kobiety noszące duże rozmiary mogą kupić coś modnego. Sklepy Maxi Moda są odpowiedzią na istniejący popyt - mówi Anna Bombała, przedstawicielka sieci Maxi Moda.

Start w 2004 roku

Pierwszy sklep Maxi Moda powstał pod koniec 2004 roku w Centrum Handlowym w Rzeszowie. Sklep firmowy sieci działa również w Gorzowie Wielkopolskim. Oprócz tego Maxi Moda posiada stoiska ze swoją odzieżą w partnerskich sklepach w 14 miastach Polski np. w Białymstoku, Opolu, Poznaniu, Lublinie, Warszawie.

Tylko dwa warunki

Jako partnerów współpracujących z siecią, przedstawiciele Maxi Mody najchętniej widzieliby osoby, które dysponują lokalem i mają już jakieś doświadczenie w handlu (acz niekoniecznie odzieżą). Aby przystąpić do sieci, trzeba spełnić tylko 2 warunki. Po pierwsze należy uiścić opłatę licencyjną w wysokości 250 zł miesięcznie (do końca 2005 roku jest ona zniesiona) oraz partycypować w kosztach niezbędnych do prowadzenia akcji marketingowych.

Minimum 100-150 tys. zł

Jak twierdzą przedstawiciele sieci, sklepy firmowe Maxi Moda powinny mieć minimum 40 m2 powierzchni i być usytuowane w miastach zamieszkałych przez przynajmniej 40-50 tys. mieszkańców. Kwota potrzebna, aby rozpocząć współpracę z siecią to 100-150 tys. zł.

Info: Maxi Moda