12.01.2005

Mieszko nagrodzony

Kilka tygodni temu sieć Punktów Finansowych Mieszko otrzymała dwie nagrody w ogólnopolskim konkursie CENT FOR FUTURE. Sieć została nagrodzona w dwóch kategoriach: Nadzieja Polskiego Rynku oraz Produkt z Przyszłością.

- Mijający rok 2004 umocnił naszą pozycję na rynku. Zwiększyła się ilość prowadzonych pod naszym szyldem punktów, a także wzrósł poziom zaufania do naszej firmy. Dowodem na potwierdzenie powyższych słów są dwie nagrody, które otrzymaliśmy w ogólnopolskim konkursie CENT FOR FUTURE - mówi Paweł Majewski, przedstawiciel sieci.

Organizatorem konkursu CENT FOR FUTURE, którego celem jest promocja obiecujących polskich firm oraz innowacyjnych produktów i usług, jest magazyn Polish Market we współpracy z Urzędami Marszałkowskimi z całej Polski. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: Nadzieja Polskiego Rynku, gdzie wyróżniane są młode, polskie firmy, które pojawiły się na rynku po 1 stycznia 2001 r. i zdaniem Marszałka Województwa, w którym są zarejestrowane, mają szczególny potencjał, aby odnieść rynkowy sukces. Druga kategoria Produkt z Przyszłością to wyróżnienie honorujące nowe produkty i usługi wprowadzone na rynek w Polsce lub zagranicą po 1 stycznia 2001, które mają największe możliwości odniesienia rynkowego sukcesu.

Sieć Punktów Finansowych Mieszko jako jedyna w Polsce otrzymała nagrodę w dwóch kategoriach.

Info: Punkt Finansowy Mieszko