24.01.2005

Biurka na godziny

Biuro poza biurem to unikatowa propozycja dla tych, którzy znaleźli się daleko od biura swojej firmy, lub w ogóle takiego biura nie posiadają.

Mail Boxes Etc. proponuje swoim klientom skorzystanie z wszelkich udogodnień stacjonarnego biura w dowolnym czasie i zakresie, bez ponoszenia długoterminowych kosztów i zobowiązań. Usługa jest przeznaczona głównie dla przedstawicieli firm pracujących w terenie lub osób potrzebujących spokojnie odszukać pewne informacje w Internecie, sprawdzić swoją pocztę elektroniczną, jak również opracować dokumenty lub prace.

Nie tylko komputer i biurko

MBE oferuje w pełni wyposażone stanowisko pracy: począwszy od wygodnego biurka z komputerem i łączem internetowym, poprzez nośniki do zapisu pracy, po sprzęt i urządzenia biurowe służące do drukowania, powielania, obróbki i oprawy wykonanej pracy. Ogromną przewagą konkurencyjną punktów MBE jest kompleksowość usług świadczonych pod jednym dachem. Klient może sam, lub przy asyście personelu MBE, swoje prace zaprojektować, poprawić, wydrukować, powielić i rozesłać - za pośrednictwem różnych usług pocztowych lub kurierskich.

U nas lepiej niż w kawiarenkach

Biurko na godziny MBE w wielu aspektach przewyższa możliwości kawiarenek internetowych. Sprzęt dostępny w MBE jest przystosowany specjalnie do określonego rodzaju pracy dzięki oprogramowaniu: zarówno biurowemu (MB Office), jak i graficznemu (Corel). Klient poza dostępem do komputera i software´u ma możliwość zapisania swej pracy na nośniku multimedialnym (CD, FDD - można je nabyć na miejscu w punkcie), a także wydruku swoich prac na wysokiej jakości urządzeniach Xerox i oprawy ich w różnorodny sposób (m.in. laminowanie, bindowanie, termobindowanie, oprawa kanałowa).

Są także kopiarki

Komputer udostępniony klientowi jest podłączony do kopiarek, co oznacza, że w pełni może korzystać z tych urządzeń (wydruki są oddzielnie płatne). Kopiarki firmy Xerox (czarno biała i kolorowa) są maszynami wielofunkcyjnymi tzn., że są równocześnie kopiarkami, drukarkami oraz skanerami (do formatu A3+).

Personel pomoże

- Zauważamy duże zainteresowanie naszą usługą – ocenia Dariusz Kwieciński, Kierownik Punktu Pilotażowego MBE. Według Kwiecińskiego klienci najbardziej doceniają trzy elementy usługi MBE. Jego zdaniem niezwykle istotna jest pomoc personelu - ponad połowa klientów życzy sobie pomocy w trakcie korzystania z biurka do wynajęcia. Drugim aspektem jest kompleksowość usługi. Nie bez znaczenia pozostaje też doradztwo, w odróżnieniu od pomocy stricte sprzętowej.
- Nasze konsultacje dotyczą zarówno merytorycznej pomocy przy pracy, jak i bardzo szerokiego zakresu pozostałych usług świadczonych w punkcie MBE– podsumowuje Dariusz Kwieciński.

Różne ceny

Ceny ustalane są przez każdy punkt MBE oddzielnie, oscylują jednak wokół 10 PLN za godzinę pracy przy biurku. Dodatkowo płatne są również usługi opracowania graficznego świadczonego przez personel punktu MBE - ok. 30-50 PLN/h. W zależności od ustaleń z klientem usługi mogą być opłacane w abonamencie, standardem jest jednak opłata za usługę każdorazowo po jej zakończeniu.

Biurko do wynajęcia jest uzupełnieniem pakietu usług świadczonych przez punkty Mail Boxes Etc.

Info: Mail Boxes Etc.