25.02.2005

Taberna Saponaria w katalogu franczyz i systemów partnerskich

W katalogu franczyz i systemów partnerskich prezentujemy Tabernę Saponarię - sklep sprzedający naturalne kosmetyki.

Taberna Saponaria to firma sprzedająca kosmetyki, sporządzone według receptur wykorzystujących naturalne olejki eteryczne. Pilotażowy sklep Taberny Saponarii został otwarty w październiku w centrum handlowym Arkadia w Warszawie.

Zyskowny zapach

W sklepie Taberna Saponaria można kupić m. in. olejek do kąpieli, żel pod prysznic, wodę toaletową, sól do kąpieli, szampon do włosów, mleczko do kąpieli, ręcznie wyrabiane mydło, scrub do masażu ciała, zapach do włosów oraz woreczki do kąpieli. Każdy z kosmetyków dostępny jest w ośmiu wariantach zapachowych: lawendy, rozmarynu, ylang-ylangu, werbany, cyprysu, paczuli, drzewa herbacianego i sandałowego. Poza kosmetykami w Taberna Saponaria można kupić produkty do domu np. ręcznie wyrabiane papeterie z czerpanego papieru, naturalne olejki eteryczne, woreczki zapachowe, a także pachnącą wodę do żelazka.

Już są chętni

- Nasz sklep działa zaledwie od kilku miesięcy, a już mamy zainteresowanych kupnem licencji na prowadzenie sklepu Taberny - mówi Iwona Kasica, przedstawicielka Taberny Saponaria. Obecnie przedstawiciele firmy pracują nad ofertą dla franczyzobiorców.

Info: Taberna Saponaria