04.05.2005

Franchising LOTu Catering

LOT Catering szuka franczyzobiorców, którzy poprowadzą pierwsze franczyzowe Podniebne Barki. Potencjalnych inwestorów firma zachęca promocyjnymi opłatami wstępnymi – licencja kosztuje złotówkę.

Firma LOT Catering, znana przede wszystkim z dostarczania posiłków na pokłady samolotów, od połowy lat 90. równolegle rozwija sprzedaż na rynku gastronomii nielotniczej. W ramach tej strategii LOT Catering prowadzi stołówki firmowe i sklep internetowy, obsługuje bankiety oraz rozwija sieć lokali gastronomicznych o nazwie Podniebny Barek. Firma prowadzi już jedenaście własnych barków – siedem w Warszawie i cztery w Krakowie. Od kwietnia tego roku, po zmianie wizualizacji, LOT Catering oferuje przedsiębiorcom kupno licencji franczyzowej.

Osoba zainteresowana licencją może zainwestować w nowy lokal lub odkupić od LOT-u jeden z działających barków. Licencja Podniebnego Barku kosztuje obecnie tylko złotówkę, ale gdy liczba punktów franczyzowych przekroczy dziesięć, opłata wstępna wzrośnie. W zależności od zakresu niezbędnych prac remontowych koszt inwestycji może wahać się w granicach 100 – 200 tys. zł.

Więcej: www.podniebnybarek.pl

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Karina Korczyńska

doradca we franczyzie
Napisz do autora