26.04.2001

MS Stolica rozszerza ofertę

Stolica rozszerzyła zakres usług o przewóz przesyłek drobnicowych

Puls Biznesu poinformował, że z początkiem kwietnia firma kurierska Messenger Service Stolica rozszerzyła zakres świadczonych usług o przewóz przesyłek drobnicowych. Nowa usługa adresowana jest przede wszystkim do zakładów przemysłowych, supermarketów, firm produkcyjnych, serwisowych i innych stosujących przewozy paletowe.

Waga rzeczywista lub gabarytowa (obliczana dla przesyłek o dużej objętości i małej wadze) przesyłek drobnicowych musi mieścić się w przedziale od 30 do 2500 kg. Czas jej doręczenia zależy od miasta, do którego została nadana.

- Nasza oferta to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, którzy za naszym pośrednictwem chcą wysyłać wszystkie rodzaje przesyłek –powiedział dziennikowi Krzysztof Pawłowski, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Messenger Service Stolica. Jego zdaniem, zainteresowanie nową ofertą firmy jest duże - stałą umowę na świadczenie usług w zakresie przewozów drobnicowych podpisało już ponad 100 klientów.

- Biorąc pod uwagę nasze wstępne szacunki planujemy do końca tego roku przewieźć ponad 100 tys. przesyłek drobnicowych - zapowiedział Krzysztof Pawłowski. W najbliższym czasie Stolica, jako pierwsza firma w Polsce, zamierza zaproponować pełną ofertę usług kurierskich i logistycznych.

Puls Biznesu przypomniał, że Messenger Service Stolica działa na polskim rynku od 8 lat. Firma realizuje usługi lokalne, krajowe i międzynarodowe do ponad 200 krajów świata. Przewozi 25 tys. przesyłek dziennie, posiada 43 przedstawicielstwa w całym kraju, zatrudnia łącznie 2,5 tys. osób, w tym 1300 kurierów. W 2001 roku firma zamierza doręczyć w sumie 7 mln przesyłek i wypracować obrót na poziomie 200 mln zł.

Więcej: Marlena Kaczmarek, Puls Biznesu, 24 kwietnia 2001, s.11

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0