09.03.2006

Sukces w sprzedaży

Brian Tracy, światowej sławy trener i jeden z najpopularniejszych w świecie autorów książek i programów szkoleniowych, wystąpi w Polsce z jednodniowym seminarium zatytułowanym „Sukces w sprzedaży”. W audytorium warszawskiego hotelu Novotel poprowadzi 21 kwietnia szkolenie dla 600 uczestników – menedżerów i kadry zarządzającej największych firm, działających w Polsce.

Brian Tracy jest nie tylko mówcą, ale przede wszystkim praktykiem. Osobiście odniósł ogromny sukces w biznesie, którego tajnikami dzieli się teraz ze swoimi słuchaczami. Dotychczas przeszkolił ponad milion słuchaczy w 45 krajach, w tym zarządy i kadrę menedżerską takich firm, jak IBM, Bank of America, Ford, BMW, Deloitte&Touche, McDonell Douglas i wielu innych. Jako autor ponad 400 książek tłumaczonych na wiele języków świata, stał się autorytetem w dziedzinie budowania osobistego i zawodowego sukcesu.

Uczestnikom warszawskiego seminarium Brian Tracy przedstawi skuteczne, wypróbowane metody, w jaki sposób: przekonać więcej i lepszych klientów do spotkania, zbudować wysoki poziom zaufania i wiarygodność, trafnie określić potrzeby klienta, zwiększyć skuteczność prezentacji handlowych, profesjonalnie odpowiadać na zastrzeżenia, domykać transakcję na siedem różnych sposobów, pozyskiwać referencje i polecenie klientów oraz wyćwiczyć się w najważniejszych zasadach udanej sprzedaży.

Więcej informacji: www.briantracy.pl