19.02.2008

Kontakt

Skład zespołu PROFIT system - wydawcy miesięcznika Własny Biznes FRANCHISING i portalu Franchising.pl

Zespół PROFIT system

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16, 01-929 Warszawa
tel.: 22 560 80 20, faks: 22 560 80 21
www: profitsystem.pl, email: biuro@profitsystem.pl
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS
KRS: 183748, NIP: 522-25-50-821
kapitał zakładowy: 603 500 zł (opłacony w całości)

Zakres obowiązków Imię i nazwisko Telefon
Zarząd
Prezes zarządu Arkadiusz Słodkowski 22 560 80 56
aslodkowski@profitsystem.pl
Dyrektor działu
doradztwa we franczyzie
Michał Wiśniewski 22 560 80 55
mwisniewski@profitsystem.pl
Dyrektor ds. wydawniczych Własny Biznes FRANCHISING Anna Smolińska 22 560 80 38
asmolinska@profitsystem.pl
Dział obsługi klienta (reklama)
Menedżer działu obsługi klienta Justyna Truszczyńska 22 560 80 51
jtruszczynska@franchising.pl
Menedżerowie ds. kluczowych klientów Małgorzata Samborska 22 560 80 50
msamborska@franchising.pl
Łukasz Osiak 22 560 80 52
losiak@franchising.pl
Eliza Michalak 22 560 80 53
emichalak@franchising.pl
Emilia Choinka 22 560 80 54
echoinka@franchising.pl
Redakcja
Dziennikarze Grzegorz Morawski 22 560 80 32
gmorawski@franchising.pl
Monika Wojniak-Żyłowska 22 560 80 34
mwojniak@franchising.pl
Grafika, skład, fotoedycja Kwiaciarnia Grafiki 22 560 80 33
kwiatek@franchising.pl
Agnieszka Kamińska 22 560 80 30
akaminska@franchising.pl
Prenumerata franchising.pl/ksiegarnia 22 560 80 22
ksiegarnia@franchising.pl
Doradztwo we franczyzie
Doradca we franczyzie, analityk finansowy Karol Kaczmarek 22 560 80 40
kkaczmarek@profitsystem.pl
Doradcy we franczyzie Piotr Paryż 22 560 80 45
pparyz@profitsystem.pl
Maksymilian Wudecki 22 560 80 44
mwudecki@profitsystem.pl
Public Relations
Menedżer działu PR Marcin Kaleta 22 560 80 42
mkaleta@profitsystem.pl
Menedżer ds. PR Magdalena Kurda 22 560 80 43
mkurda@profitsystem.pl
Finanse i administracja
Menedżer ds. badań rynku,
prawnik
Michał Skubiszewski 22 560 80 25
mskubiszewski@profitsystem.pl
Księgowość Iwona Kozioł 22 560 80 27
ikoziol@profitsystem.pl
Czechy
Dyrektor Marek Halfar +420 604 287085
mhalfar@profitsystem.cz
Menedżer ds. kluczowych klientów Lenka Nováková +420 775 661788
lnovakova@profitsystem.cz
Menedżer sprzedaży Gabriel Petrová +420 774 052262
gpetrova@profitsystem.cz
Redaktor prowadzący magazyn Vlastní Firma FRANCHISING Barbora Štanglová +420 776 042040
bstanglova@profitsystem.cz
Redaktor prowadzący portal Franchising.cz Adam Rezek +420 773 165149
arezek@profitsystem.cz
Dziennikarz Tereza Tomanová +420 775 791119
ttomanova@profitsystem.cz
Rosja
Dyrektor, redaktor prowadzący portal FranchisingINFO.ru Aleksandr Khandov +7 916 4296046
akhandov@profitsystem.com.ru
Menedżer ds. kluczowych klientów Ilya Ivanov +7 916 4296046
iivanov@profitsystem.com.ru
Rumunia
Redaktor prowadzący portal Franchising.info.ro Elena Cărăușu ecarausu@profitsystem.ro
Serbia
Dyrektor Igor Bogojević +381 63 222859
ibogojevic@profitsystem.rs
Menedżer ds. kluczowych klientów Dusan Korunoski +381 63 442263
dkorunoski@profitsystem.rs
Redaktor prowadzący portal Franchising.rs Vesna Lapčić +381 643441839
vlapcic@profitsystem.rs
Ukraina
Doradca we franczyzie Liliya Sidelnyk +48 570 375 447 (PL) / +38 063 950 57 93 (UA)
lsidelnyk@profitsystem.com.ua
Redaktor portalu Franchising.ua Tetyana Malinyak tmalynyak@profitsystem.com.ua
Węgry
Dyrektor, redaktor prowadzący portal Franchising.hu Tibor Szabó +36 20 4065177
tszabo@franchise2profit.hu
Menedżer ds. kluczowych klientów Edit Stan +36 20 4064885
estan@franchise2profit.hu

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

1