Wtorek
19.02.2008
Skład zespołu PROFIT system - wydawcy miesięcznika Własny Biznes FRANCHISING i portalu Franchising.pl
 

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16, 01-929 Warszawa
tel.: 22 560 80 20, faks: 22 560 80 21
www: profitsystem.pl, email: biuro@profitsystem.pl
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS
KRS: 183748, NIP: 522-25-50-821
kapitał zakładowy: 603 500 zł (opłacony w całości)

Zakres obowiązków Imię i nazwisko Telefon
Zarząd
Prezes zarządu Arkadiusz Słodkowski 22 560 80 56
aslodkowski@profitsystem.pl
Dyrektor działu
doradztwa we franczyzie
Michał Wiśniewski 22 560 80 55
mwisniewski@profitsystem.pl
Dyrektor ds. wydawniczych Własny Biznes FRANCHISING Anna Smolińska 22 560 80 38
asmolinska@profitsystem.pl
Dział obsługi klienta (reklama)
Menedżer działu obsługi klienta Justyna Truszczyńska 22 560 80 51
jtruszczynska@franchising.pl
Menedżerowie ds. kluczowych klientów Małgorzata Samborska 22 560 80 50
msamborska@franchising.pl
Łukasz Osiak 22 560 80 52
losiak@franchising.pl
Eliza Michalak 22 560 80 53
emichalak@franchising.pl
Emilia Choinka 22 560 80 54
echoinka@franchising.pl
Redakcja
Dziennikarze Grzegorz Morawski 22 560 80 32
gmorawski@franchising.pl
Monika Wojniak-Żyłowska 22 560 80 34
mwojniak@franchising.pl
Grafika, skład, fotoedycja Kwiaciarnia Grafiki 22 560 80 33
kwiatek@franchising.pl
Agnieszka Turska 22 560 80 30
aturska@franchising.pl
Prenumerata franchising.pl/ksiegarnia 22 560 80 22
ksiegarnia@franchising.pl
Doradztwo we franczyzie
Prawnik, doradca we franczyzie Karina Korczyńska

22 560 80 45
kkorczynska@profitsystem.pl

Doradca we franczyzie, analityk finansowy Karol Kaczmarek 22 560 80 40
kkaczmarek@profitsystem.pl
Doradcy we franczyzie Piotr Paryż 22 560 80 45
pparyz@profitsystem.pl
Maksymilian Wudecki 22 560 80 44
mwudecki@profitsystem.pl
Public Relations
Menedżer działu PR Marcin Kaleta 22 560 80 42
mkaleta@profitsystem.pl
Menedżer ds. PR Magdalena Kurda 22 560 80 43
mkurda@profitsystem.pl
Finanse i administracja
Księgowość Iwona Kozioł 22 560 80 27
ikoziol@profitsystem.pl
Czechy
Dyrektor Marek Halfar +420 604 287085
mhalfar@profitsystem.cz
Menedżer ds. kluczowych klientów Lenka Nováková +420 775 661788
lnovakova@profitsystem.cz
Redaktor magazynu Vlastní Firma FRANCHISING i portalu Franchising.cz Kateřina Hejdová +420 777 773 787
khejdova@profitsystem.cz
Rumunia
Dyrektor Mircea Coman +40 724 680 677
mcoman@profitsystem.ro
Redaktor portalu Franchising.info.ro
@profitsystem.ro
Serbia, Chorwacja, Słowenia
Dyrektor Igor Bogojević +381 63 222859
ibogojevic@profitsystem.rs
Redaktor portalów Franchising.rs, Franchising.hr, Franchising.si Vesna Lapčić +381 643441839
vlapcic@profitsystem.rs
Ukraina
Doradca we franczyzie Liliya Sidelnyk +48 570 375 447 (PL) / +38 063 950 57 93 (UA)
lsidelnyk@profitsystem.com.ua
Węgry
Dyrektor Tibor Szabó +36 20 4065177
tszabo@franchise2profit.hu
Redaktor portalu Franchising.hu +36 20 4064885
@franchise2profit.hu

POPULARNE NA FORUM

Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

It is important to understand that, in many cases, puppy mills aren't unlawful. In maximum states, a breeding kennel can legally hold dozens, even hundreds, of puppies in cages...

97 wypowiedzi
ostatnia 22.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Great work and if you don't waste your time and focus on the good, rather than the bad, then I think there is no way you won't be able to achieve your goal. Great thought. ...

97 wypowiedzi
ostatnia 21.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

I think understanding reality is the key to staying in present moment and live it fully. I will have you check out these editing and proofreading service as well as list of...

97 wypowiedzi
ostatnia 21.07.2018
Jak założyć spółkę z o.o.?

W zarejestrowaniu i ruszeniu mojej spółki nie pomogła mi żadna książka, tylko http://www.spolka.org/rejestracja-spolek/ . Na 100% podchodzą do każdego klienta dając...

3 wypowiedzi
ostatnia 21.07.2018
Własny biznes z małym kapitałem

Sądzę ,że w twoim przypadku spółka będzie odpowiednia. Jeśli nie wiesz jak rozpocząć, to skontaktuj się z http://spolka.org/rejestracja-spolek/. Pomogą tobie...

232 wypowiedzi
ostatnia 21.07.2018
Biznes po stronie dobra

there is no bad side if your employee but according to me business is full time occupation, you can not postpone your attention to a problem like customer complaint and so on,...

21 wypowiedzi
ostatnia 21.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Great post! I am actually getting ready to across this information, is very helpful my friend. Also great blog here with all of the valuable information you have. Keep up the...

97 wypowiedzi
ostatnia 21.07.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

I am here to put as much weigh as I can to make your points asserted. Well this can be said about some of the available dissertation writing help and assignment help

97 wypowiedzi
ostatnia 20.07.2018