download

Własny Biznes FRANCHISING nr 10/2023 (220)

SUPERTEMAT

W co zainwestować, aby mieć szansę na dobre zyski? Jakie biznesy są dzisiaj na topie? Odpowiedź znajdziesz w październikowym numerze „WBF” oraz na Targach Franczyza.

RAPORT SPECJALNY

Kobiety nie boją się zakładać firm. Dla wielu z nich własny biznes to jedyna droga zawodowa, jaką mogą sobie wyobrazić. Prezentujemy biznesy, w które chętnie inwestuje płeć piękna.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Krok po kroku opisujemy jak otworzyć m.in.: żłobek, farmę dyń, salon masażu, sklep z cygarami. Sprawdzamy też czy aplikacja, która ma pomagać radzić sobie ze stresem, przynosi zyski.


Własny Biznes FRANCHISING nr 9/2023 (219)

SUPERTEMAT

Franczyza w modzie. Branża modowa stawia czoła kolejnym wyzwaniom, niesionym przez rynek. Jak radzą sobie z nimi koncepty franczyzowe?

WZROŚNIE SPADNIE

Wielu przedsiębiorców nie chce korzystać z cudzego kapitału, tylko finansuje się ze swoich zasobów. Bootstrapping to czasami luksus, a czasami konieczność.

ABC FIRMY

Jaką formę działalności wybrać? Jednoosobowa działalność, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością czy spółka akcyjna – co i komu najbardziej się opłaca?


Własny Biznes FRANCHISING nr 8/2023 (218)

SUPERTEMAT

Sklep medyczy, ośrodek rehabilitacyjny, salon optyczny, wyspa z perfumami czy może wypożyczalnia hulajnóg, samochodów bądź sklep z rowerami – co się bardziej opłaca otworzyć we franczyzie?

WZROŚNIE SPADNIE

Jako inwestycja auta typu oldtimer i youngtimer są coraz lepszą lokatą kapitału. W dodatku zarobić można na tych nie tylko z najwyższej półki. Od czego należy zacząć? 

ABC FIRMY

Kiedyś otwarcie firmy wiązało się z masą biurokracji. Dzisiaj jest łatwiej. Krok po kroku opisujemy, jakich obecnie formalności trzeba dopełnić, żeby otworzyć jednoosobową działalność albo spółkę.


Własny Biznes FRANCHISING nr 7/2023 (217)

SUPERTEMAT: Usługi

Biuro spedycyjne, agencja reklamowa, kancelaria podatkowa, pralnia, punkt kurierski, stacja ładowania, wypożyczalnia samochodów – w co zainwestować?

POMYSŁY NA FIRMĘ

Otwieramy własne wydawnictwo książkowe, pracownię renowacji mebli, sklep pod szyldem Giant. Piszemy o produkcji urządzeń dla diabetyków, 

RAPORT SPECJALNY: Start-up

Sen o polskiej Dolinie Krzemowej nie jest mrzonką biznesową. Jeśli sił nie zabraknie, rodzime start-upy powinny wiele osiągnąć na skalę globalną.


Własny Biznes FRANCHISING nr 6/2023 (216)

SUPERTEMAT: Uroda i fitness

Franczyzowe koncepty działające w branży urody i fitnessu korzystają na rosnącym trendzie dbania o formę i wygląd. Prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na biznes w tym segmencie rynku.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Otwieramy krok po kroku sklep marki Stokrotka, dom aukcyjny, szkołę mermaidingu oraz platformę rezerwacyjną i e-wypożyczalnię sprzętów budowlanych.

RAPORT SPECJALNY: AI w biznesie

Postępowy przedsiębiorca usiłuje uczynić swój biznes nowatorskim i odpornym na konkurencję. Jednym ze sposobów osiągnięcia tego celu jest wykorzystanie sztucznej inteligencji.


Własny Biznes FRANCHISING nr 5/2023 (215)

RAPORT: Biznes po urlopie macierzyńskim

W świeżo upieczonych mamach coraz częściej budzi się duch przedsiębiorczości. Jakie pomysły na biznes realizują i jak sobie radzą?

POMYSŁY NA FIRMĘ

Krok po kroku opisujemy jak otworzyć lodziarnię, strzelnicę, klub muzyczny, placówkę bankową i rozpocząć produkcję kosmetyków.

ABC FRANCZYZY: Fakty i mity o franczyzie

Potencjalni franczyzobiorcy wciąż natykają się na wiele, często skrajnych opinii na temat franczyzy. Co jest prawdą, a co tylko plotką?


Własny Biznes FRANCHISING nr 4/2023 (214)

RAPORT SPECJALNY: Rzuć korpo

Korporacja może być dobrą szkołą dla przyszłych przedsiębiorców. Z bagażem umiejętności i doświadczeń, zdobytych w korporacyjnych strukturach, często łatwiej poprowadzić własną firmę.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Krok po kroku opisujemy jak otworzyć i z sukcesem prowadzić: kebab Yum Yum, placówkę bankową Alior Banku, punkt z herbatką bąbelkową Crazy Bubble i restaurację serwującą ramen.

ABC FRANCZYZY: Franczyzodawca pod lupą

Potencjalny franczyzobiorca powinien wykazać się ostrożnością i prześwietlić franczyzodawcę, zanim zdecyduje podpisać się z nim umowę franczyzową. Podpowiadamy, jak to zrobić.


Własny Biznes FRANCHISING nr 3/2023 (213)

RAPORT SPECJALNY - BIZNESY PRZYSZŁOŚCI

Indywidualny trener finansowy, osobisty mentor osób starszych, doradca klimatyczny czy infobroker? Który z tych zawodów wypełni lukę biznesową lub poszerzy niszę na rynku pracy w Polsce?

SUPERTEMAT

Sklepy z artykułami spożywczymi i przemysłowymi to biznes dobry na każde czasy. Niezależnie od sytuacji gospodarczej, klienci muszą przecież kupować produkty niezbędne do życia.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Sprawdziliśmy, jaki biznes bardziej opłaca się otworzyć: lodziarnię, wypożyczalnię samochodów, firmę oferującą opieką nad seniorami, warsztaty z klockami Lego, bar whisky czy studio streamingowe?


Własny Biznes FRANCHISING nr 2/2023 (212)

RAPORT SPECJALNY

Franczyza ze wspólnikiem – czy to możliwe? Prezentujemy sprawdzone pomysły na biznes we franczyzie, które można prowadzić w duecie.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Pączkarnia, skup butelek, stacja ładująca, lodziarnia, radio internetowe czy zakład pogrzebowy – sprawdziliśmy co się bardziej opłaca otworzyć.

ABC FRANCZYZY

Skąd czerpać rzetelną wiedzę o franczyzie? Podajemy kilka źródeł, z których mogą skorzystać zarówno przyszli franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy. 


Własny Biznes FRANCHISING nr 1/2023 (211)

SUPERTEMAT: Gastronomia

Własna pizzeria, burgerownia, kebab, lodziarnia, kawiarnia – prezentujemy 30 pomysłów na franczyzę w branży gastronomicznej.

RAPORT SPECJALNY

Czy ekologiczny biznes prowadzi się tylko dla idei, czy też naprawdę można na tym zarobić? Oto pomysły na firmę, która dba o środowisko.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Studio gamingowe, klub Xtreme Fitness Gym a może manufaktura torebek? Sprawdź, jak otworzyć takie biznesy.


Własny Biznes FRANCHISING nr 12/2022 (210)

RAPORT SPECJALNY

Chciałbyś zainwestować w niesztampowy biznes jak np. szkoła pole dance albo centrum rozwodowe? Przedstawiamy 10 wyróżniających się biznesów we franczyzie.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Krok po kroku otwieramy i opisujemy jak zarobić prowadząc cukiernię marki Sowa, burgerownię Cochise oraz car concierge Forza Engineering.

ABC FRANCZYZY

Radzimy co zrobić, aby inflacja nie zjadła zysków i biznes był nadal rentowny. Sprawdź jak radzą sobie z nią franczyzodawcy i franczyzobiorcy.


Własny Biznes FRANCHISING nr 11/2022 (209)

RAPORT SPECJALNY: Biznes na jesień i zimę

Jesień i zima też może być dobrym sezonem na biznes. Na czym można zarabiać o tej porze roku? Sprawdź, które biznesy notują największe przychody właśnie w tym okresie.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Analizujemy co się bardziej opłaca otworzyć: studio projektowania wnętrz, firmę produkującą zegarki, agencję reklamową, firmę szkoleniową, sklep ze zdrową żywnością czy szkółkę piłkarską.

SUPERTEMAT: Nieruchomości

Sieciom biur nieruchomości przybywa klientów i chętnych do otwierania biznesu pod ich szyldem. Prezentujemy warunki współpracy franczyzowej z agecjami nieruchomości o ugruntowanej marce.


Własny Biznes FRANCHISING nr 10/2022 (208)

SUPERTEMAT: Superbrands 2022

Nie wiesz w jaką franczyzę zainwestować? W numerze prezentujemy 20 wybranych SUPERBRANDS 2022, z przedstawicielami których będzie można spotkać się na Targach Franczyza.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Krok po kroku otwieramy: farmę wiatrową, fotowoltaiczną, restaurację japońską, agencję marketingu, komis samochodowy, wypożyczalnię hulajnóg, sklep z wegańskim jedzeniem.

RAPORT SPECJALNY

Ile trzeba mieć pieniędzy, aby poczuć się bogatym? Czy biznesmen tyra od rana do nocy, czy wręcz przeciwnie – nie musi się przepracowywać i jest panem swojego czasu? I na co wydaje pieniądze?


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748