Inwestycja w Optimo to koszt około 10 tys. zł potrzebnych do wyposażenia biura.
Poniedziałek
03.03.2008
Powiększenie sieci sprzedaży o 80 nowych przedstawicieli handlowych to główny cel firmy Optimo na bieżący rok.
 

Optimo, przedstawiciel Orange, od początku zajmował się przede wszystkim sprzedażą usług telekomunikacyjnych oraz bezpośrednią obsługą klientów biznesowych. Na razie Optimo posiada dwie placówki własne oraz sześć placówek partnerskich.

- Obecnie wdrażamy kolejny etap rozwoju sieci dystrybucyjnej, jakim jest budowanie własnych sieci sprzedaży przez naszych partnerów – mówi Dariusz Kołodziejczyk, prezes Optimo.

Optimo chce nawiązać współpracę z osobami, które posiadają lub chcą rozwijać własną sieć sprzedaży oraz z przedstawicielami handlowymi. Inwestycja w Optimo nie wymaga dużych nakładów finansowych. Wystarczy około 10 tys. zł na wyposażenia biura, które może się mieścić w domu. Za przystąpienie do sieci nie ma opłat. Zwrot z inwestycji według przedstawicieli firmy następuje najczęściej już po trzech miesiącach od rozpoczęcia działalności.

Praca partnera polega przede wszystkim na obsłudze klienta biznesowego w jego siedzibie.

Po przystąpieniu do sieci otrzymałem namiary na kilkudziesięciu klientów biznesowych. Kolejne musiałem już pozyskać samodzielnie. Kontaktów szukałem m.in. w internecie i Panoramie Firm – mówi Marcin Gieliniewski, przedstawiciel handlowy Optima.

(smoli)