W sieci aetka działa ponad 120 partnerów.
Piątek
01.01.2010
Koniec ubiegłego roku upłynął w firmie pod znakiem działań marketingowych.
 

Program partnerski aetka skierowany jest do niezależnych sprzedawców z obszaru szeroko rozumianej telekomunikacji, czyli specjalistów z branży GSM, IT, multimediów i rozwiązań internetowych. Program partnerski aetka powstał w Niemczech w 2000 r., zaś w Polsce projekt ten ruszył w drugim kwartale 2009 r.
- Rok 2009 był dla nas czasem budowy fundamentów sieci sklepów aetka w Polsce. Dziś, po kilku miesiącach funkcjonowania, współpracujemy z ponad 120 punktami. Ostatnio do programu przyłączyli się partnerzy z Krakowa, Zabrza i Poznania. Chcielibyśmy, żeby w 2010 roku do sieci należało około 300 placówek – mówi Dariusz Ulejczyk, business development manager odpowiedzialny za rozwój sieci aetka w Polsce.

Koniec 2009 roku w firmie aetka upłynął pod znakiem promocji nowej marki. W grudniu ruszyła akcja billboardowa promująca produkty dostępne w sieci aetka, ale także informująca klientów o nowej marce na rynku.
- Ta akcja ma na celu utrwalenie w świadomości konsumentów marki aetka i jest pierwszym etapem budowania rozpoznawalności marki – mówi Dariusz Ulejczyk. - W połowie grudnia zorganizowaliśmy także dni otwarte aetka w naszym salonie partnerskim w Krakowie.

Program aetka przewiduje różne poziomy partnerstwa.W każdym jednak przypadku podstawą jest realizowanie zakupów w Komsa Polska, a zrealizowany obrót jest źródłem budżetu marketingowego dla partnera. Optymalna wielkość placówki aetka to 30 m2. Preferowane lokalizacje to centra handlowe, główne arterie miast, pasaże handlowe. Aetka w miarę możliwości pomaga swoim partnerom w znalezieniu najlepszej lokalizacji. Wyposażenie wnętrza i wizualizacja placówki aetka to wydatek rzędu 25 tys. zł. Na zatowarowanie trzeba przeznaczyć 30-50 tys. zł. Firma nie pobiera opłaty wstępnej, ani opłaty licencyjnej. Istnieje możliwość dofinansowania 20 proc. wartości początkowej inwestycji.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Telekomunikacja Polska szuka partnera

To może być ciekawa opcja. ___________________________ http://pracelicencjackiepsychologia.edu.pl/

2 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018
Play rośnie w oczach

Do tego sami mają naprawdę dobre oferty. Księgowa Kraków

4 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018
Play rośnie w oczach

Play całkiem dobrze sobie radzi z konkurencją :) [url=http://rozliczamfirme.pl/doradca-podatkowy-krakow/][color=#333333]księgowa Kraków[/color][/url]

4 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018
Oferta Współpracy. Franczyza Monument9 Akcesoria i telefony GSM

This post helps me to understand the topic more clearly and I think it will also help every readers happy wheels

3 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018
Oferta Współpracy. Franczyza Monument9 Akcesoria i telefony GSM

This post helps me to understand the topic more clearly and I think it will also help every readers happy wheels

3 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

That's a good style, friend! Try yourself as a creative writer.You can definitely earn something! color switch

10 wypowiedzi
ostatnia 04.05.2018
Play ma plan

Superb website and I wanted to post a note to let you understand, "Great job"! I am glad I found this site. Your blog site has introduced me the majority of the strategies...

4 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2018
Salon Play - oplacalność, doświadczenia

Proponuje skontaktować się z takimi firmami jak krismilton lub play4mix lub innymi. Rzecznik prasowy Play`a raczej nic nie pomoże w tej kwestii. Read manga online for free...

10 wypowiedzi
ostatnia 29.04.2018