Pierwsza klinika Collagena Cofnij Czas w centrum handlowym działa w Warszawie.
15 sierpnia dołączy do niej kolejna klinika w centrum handlowym w Poznaniu.
Piątek
06.08.2010
Collagena Cofnij Czas otwiera kolejną klinikę, w której będzie można szybko odzyskać młody i świeży wygląd.
 

Od połowy sierpnia z odmładzających zabiegów wykonywanych bez skalpela będą mogli skorzystać mieszkańcy Lubonia koło Poznania. 15 sierpnia rusza tam czwarta klinika Collagena Cofnij Czas. Planowane są też kolejne otwarcia. Trwają już rozmowy z kolejnymi franczyzobiorcami, najbardziej zaawansowane są prowadzone z partnerem z Trójmiasta.
- Klinika w Poznaniu będzie drugą kliniką mieszczącą się w centrum handlowym. Pierwsza filia tego typu już od kilku lat działa w warszawskich Złotych Tarasach i cieszy się tam olbrzymią popularnością. Ludzie robiąc zakupy wstępują też do kliniki, żeby w ciągu kilku chwil odświeżyć swój wygląd, czy pozbyć się zmarszczek. Zabiegi z Botoxu trwają tylko kilka minut, więc później bez przeszkód można kontynuować zakupy – mówi Erika Kowalik, właścicielka sieci Collagena Cofnij Czas.

W klinice Collagena Cofnij Czas można zredukować zmarszczki mimiczne, wypełnić i wymodelować usta, poprawić nos i wykonać inne zabiegi odmładzające wygląd. Zabiegi wykonywane są przy użyciu oryginalnego Botoxu i innych znanych preparatów medycznych.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do sieci muszą dysponować kwotą co najmniej 35 tys. dolarów. Lokal, w którym będzie mieściła się klinika Collagena Cofnij Czas, powinien mieścić się w centrum handlowym, albo przy głównej ulicy miasta. Optymalna powierzchnia to 35 – 50 m2.

(mak)