01.10.2010

Targi FRANCZYZA 2010 coraz bliżej

Trwają przygotowania do najważniejszego wydarzenia branży franczyzowej – targów. Salon franczyzy odbędzie się w dniach 14-16 października w Pałacu Kultury w Warszawie.

Darmowe Forum Szkoleniowe dla biorców i dawców licencji zostało rozszerzone do 2 dni.
- Udział w Salonie Franczyzy to stały punkt w kalendarzu naszej firmy. Już od kilku lat zapraszamy przyszłych franczyzobiorców do odwiedzenia naszego stoiska. Dzięki bezpośrednim kontaktom łatwiej omówić zasady współpracy, odpowiedzieć na pytania i zareklamować koncept. System się sprawdza, więc zamierzamy brać udział w Targach także w kolejnych latach - mówi Monika Dąbrowska, franchising manager w McDonald's Polska, prezes Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

Rzut na ludzi przed wejściem na Salon Franczyzy

W tym roku już po raz ósmy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie spotkają się przedstawiciele rynku franczyzowego z całej Polski, aby zaprezentować swoją ofertę potencjalnym partnerom.

W tym roku już po raz ósmy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie spotkają się przedstawiciele rynku franczyzowego z całej Polski, aby zaprezentować swoją ofertę potencjalnym partnerom. Stoiska wystawiennicze pokaże kilkudziesięciu franczyzobiorców z różnych branż. Z myślą o kandydatach na franczyzobiorców organizatorzy planują dwudniowe, bezpłatne Forum Szkoleniowe, które jest doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy na temat franczyzy. Wykłady poprowadzą eksperci z Polskiej Organizacji Franczyzodawców, firmy doradczej PROFIT system oraz reprezentanci zagranicznych rynków, którzy wprowadzą zainteresowanych w tajniki franczyzy. Salon Franchisingu to jedyna w Polsce impreza targowa prezentująca rynek franczyzy i agencji. Wydarzenie co roku gromadzi dziesiątki wystawców z całego kraju, którzy zachęcają potencjalnych franczyzobiorców do skorzystania z ich oferty.

Salon Franchisingu z roku na rok przyciąga coraz więcej nowych przedsiębiorców, którzy szukają własnego pomysłu na biznes. Oferta wystawców jest bogata, dlatego zainteresowani mają w czym wybierać. Dariusz Klimkiewicz, poszukujący franczyzy podczas zeszłorocznych targów, chwalił sobie odwiedziny Salonu:

- Przyjechałem na targi, żeby poszukać dla siebie franczyzy w gastronomii. Bardzo mnie cieszy, że na targach jest wielu wystawców właśnie z tej branży, dzięki temu będę miał okazję porównać prezentowane przez nich systemy. Nawet, jeśli nie podejmę dziś konkretnej decyzji, to porozmawiam z kilkoma wystawcami i zbiorę od nich garść informacji, które, mam nadzieję, pomogą mi podjąć najlepszą decyzję.

VIII Ogólnopolski Salon Franchisingu odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, w dniach 14-16 października 2010. Targi są doskonałą okazją do bezpośrednich rozmów biznesowych przedstawicieli firm licencyjnych i kandydatów na licencjobiorców. Organizatorami Salonu jest PROFIT system, firma konsultingowa specjalizująca się w doradztwie franczyzowym. Patronat nad imprezą sprawuje Polska Organizacja Franczyzodawców. Więcej informacji na temat Targów FRANCZYZA 2010 dostępnych jest na portalu Franczyza.pl.

Ramowy plan warsztatów dla franczyzodawców i franczyzobiorców:

 • prezentacje systemów franczyzowych, m.in. McDonalds, Telepizza, Subway, Grupa Muszkieterów, Glazura Królewska, Gold Finance, Axa, Piwiarnie Warka i inni.
 • bezpłatne warsztaty edukacyjne dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców:

   14 października /czw/:

   • 10:00-11:00 - Czy w Polsce inwestycja we franczyzę jest tak samo bezpieczna jak na Zachodzie, Torben Brodersen, Deutscher Franchise-Verband e.V.
   • 11:00-12:00 - Fair play FRANCHISING - określenie dobrych warunków współpracy, Michał Wiśniewski, PROFIT system
   • 12:00-12:45 - Comptoir de famille - prezentacja systemu franczyzowego
   • 12:45-13:00 - Eurocash - prezentacja systemu franczyzowego
   • 13:30-14:00 - Skuteczna rekrutacja franczyzobiorców, Marcin Kaleta, PROFIT system
   • 14:00-14:30 - Atrakcyjne zagraniczne licencje masterfranczyzowe, Anna Pławińska, Ambasada Australii

   15 października /pt/:

   • 10:00-11:00 - Etapy przystępowania do sieci franczyzowej - rady Polskiej Organizacji Franczyzodawców, czyli jak wybrać biznes dla siebie, Arkadiusz Słodkowski
   • 11:00-12:00 - Grupa Muszkieterów - prezentacja systemu franczyzowego
   • 12:00-13:00 - Jak wybrać najlepszą franczyzę dla siebie, Michał Wiśniewski, PROFIT system

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora