No+Vello chce zakończyć 2010 rok z 90 punktami franczyzowymi

Menedżerowie sieci No+Vello planują w przyszłym roku podnieść opłatę wstępną ze 120 do 140 tys. zł.
Sobota
20.11.2010
W kolejnym może ich być już nawet 200.
 

- Planujemy zamknąć rok 2010 liczbą 90 salonów. Dzięki temu będziemy obecni już niemal w całej Polsce. W kolejnym roku planujemy osiągnąć liczbę 200 placówek - zapowiada Kamil Ponisz, dyrektor ds. rozwoju franczyzy Salonów Fotodepilacji i Fotoodmładzania No+Vello.
Zarząd No+Vello chce, by usługi były dostępne nie tylko w największych aglomeracjach, ale także w miejscowościach powyżej 50 tys. osób. Szykuje też zmiany w warunkach współpracy z franczyzobiorcami. Rozważane jest podniesienie opłaty wstępnej ze 120 do 140 tys. zł.

- Po części jest to spowodowane bardzo dużym zainteresowaniem ze strony franczyzobiorców – tłumaczy Ponisz. - Głównym powodem jest jednak chęć zapewnienia najwyższej jakości serwisu naszym franczyzobiorcom i poprawie konkurencyjności marki. Osoby decydujące się na otwarcie franczyzy w segmencie kosmetyki estetycznej często nie zdają sobie sprawy, jak istotną rzeczą jest doświadczenie zebrane na podstawie setek tysięcy wykonanych zabiegów. A właśnie dzięki temu udoskonaliliśmy sprzęt, na którym pracujemy.

No+Vello planuje również wprowadzić nową usługę do portfolio swoich placówek. Na razie jednak nie chce zdradzić, o jaką ofertę chodzi.

- O tym poinformujemy w odpowiednim czasie - zapewnia Kamil Ponisz. - Będzie to jednak kolejna rewolucja, podobnie jak w przypadku wprowadzenie naszych usług na rynek polski pod koniec 2009 roku.

Sieć franczyzowa No+Vello rozwija się w Polsce błyskawicznym tempie. Popularność fotodepilacji może zaskakiwać, bo przecież klimat w Polsce nie pozwala na chodzenie w „krótszych” strojach przez tak długi okres jak np. w Hiszpanii, skąd wywodzi się koncept.

- Gładka skóra jest pożądana nie tylko na plaży – mówi Kamila Rejman z No+Vello. - W pracy też trzeba wyglądać, a po pracy tym bardziej. Każda kobieta – nieważne, czy w Hiszpani, czy w Polsce - dba o swoją atrakcyjność i niezależnie od pory roku ma okazje prezentować swoje wdzięki.

Przedstawiciele nie obawiają się też, że rynek może boleśnie zweryfikować rzeczywistą siłę konceptu i w przyszłym roku zmusić niektórych biorców do zamknięcia lokali.

- Fakt pojawienia się „drugiej fali” otwierających się salonów jest najlepszym prognostykiem rozwoju sieci. Nowe lokale otwierane są obecnie przez franczyzobiorców, którzy już posiadają jeden salon, a także przez pracowników istniejących placówek, np. kosmetyczki - przekonuje Ponisz.

Za pomocą laserów możemy nie tylko usuwać zbędne owłosienie, ale i redukować zmarszczki, cellulit oraz rozstępy. Niestety statystyki mówiące o liczbie osób poszkodowanych nieudolnie wykonanymi zabiegami stawiają branżę w niezupełnie korzystnym świetle. W Wielkiej Brytanii aż 4 tys. pacjentów rocznie zgłasza się do klinik medycyny estetycznej w celu zlikwidowania poparzeń i blizn.

- Do wywołania niepożądanych efektów może dojść praktycznie podczas każdego zabiegu kosmetycznego, nawet najprostszego. Pacjenci zgłaszający się z poparzeniami czy bliznami, to najczęściej pacjenci, którzy zdecydowali się na korzystanie z usług nie sprawdzonych gabinetów lub niewykwalifikowanego personelu – tłumaczy Kamila Rejman. - W salonach No+Vello obsługiwać klientów może tylko personel, który przeszedł specjalistyczne szkolenia i otrzymał odpowiednie certyfikaty. W salonach podczas wykonywania zabiegów przestrzegane są ścisłe procedury. Posiadamy własny serwis techniczny i dbamy, aby urządzenia były absolutnie sprawne. Poza tym sprzęt posiada wyjątkowy system chłodzenia głowicy, aby nawet w przypadku błędu ludzkiego, nie dochodziło do poparzeń. Za naszą marką stoją doświadczenia kilkuset salonów w różnych częściach świata, i choć w każdym, nawet najlepiej prowadzonym biznesie może zdarzyć się niezadowolony klient, No+Vello cieszy się coraz większym zaufaniem i popularnością.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Gabinet kosmetyczny

Witajcie, planuję otworzyć salon kosmetyczny wraz z fryzjerem i szukam takiego wózka http://ayala.com.pl/product/akcesoria/wozek-fryzjerski-viki/ Stacjonarnie we Wrocławiu....

93 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2018
Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu

Takie znieczulenie jest konieczne. Po co się męczyć?

21 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu

Ja słyszałam o znieczuleniu maścią. Straszyli mnie, że depilacja bikini boli. Nie mogę się jednak z tym zgodzić jestem po 3 zabiegach depilacji laserowej bikini i...

21 wypowiedzi
ostatnia 21.05.2018
Stracili wiarygodność

No i wyszło jak zawsze....

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

No nie wiem ,czy tak jest rzeczywiście. Moja znajoma zdecydowanie ceni sobie pracę na etacie, a po pracy prowadzi taki mini salon urody z dojazdem do klienta.

17 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

Ja też założyłam niedawno warsztat kosmetyczny i czytałam trochę o oparach z kosmetyków na których się pracuje, okazuje się że nie są one bezpieczne gdy spędza...

17 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2018
Skandaliczna współpraca z firmą JEAN LOUIS DAVID

Jakby ktoś szukał kredytu, aby wyjść z długów po takiej współpracy, polecamy taki oto ranking pożyczek: http://www.twojapierwszapozyczka.pl . Ceny w Jean Louis David...

7 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2018
Branży kosmetycznej grozi zapaść

Też przewiduję prędzej rozkwit niż upadek tej branży. Wystarczy sprawdzić, ile trzeba czekać do kosmetyczki na wizytę... Oczywiście taką obfitość klientów mają...

19 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018