Franczyzodawca pomaga partnerom znaleźć odpowiedni lokal, zapewnia wsparcie w kwestiach finansowych oraz doradztwo przedstawicieli Mrs. Sporty.
Czwartek
14.07.2011
Oferta klubów fitness Mrs. Sporty skierowana jest wyłącznie do pań, jednak własny klub może poprowadzić zarówno kobieta, jak i mężczyzna.
 

Mrs. Sporty to klub sportowy oferujący jednocześnie usługi doradztwa żywieniowego. Oferta Mrs. Sporty skierowana jest wyłącznie do kobiet. Kluby otwierane są w miejscach, do których klientki będą mogły szybko i sprawnie dotrzeć, nie zmieniając przy tym swoich codziennych planów.

- Koncept Mrs. Sporty opiera się na połączeniu trzech filarów: treningu fizycznego, zdrowego odżywiania oraz opieki osobistego trenera, które wzajemnie się uzupełniają. Wystarczą już trzy półgodzinne treningi tygodniowo, aby poprawić zdrowie fizyczne i psychiczne, a także ogólne samopoczucie. 60 proc. kobiet ma nadwagę i jednocześnie brakuje im wolnego czasu. System ćwiczeń w naszych klubach został zaprojektowany w taki sposób, aby w jak najkrótszym czasu osiągnąć widoczne rezultaty - opowiada Marta Koziarska, kierownik działu komunikacji Mrs. Sporty.

W ponad 450 sieciowych klubach, które znajdują się w Austrii, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii i Polsce ćwiczy 150 tys. kobiet. Pierwsza placówka w Polsce powstała w Częstochowie. W tym roku Mrs. Sporty chce uruchomić 20 nowych punktów. Kluby mają przeciętnie 90-200 m2 powierzchni, z czego część treningowa zajmuje około 60m2. Całkowita kwota inwestycji w przedsięwzięcie wynosi 55 tys. euro.

- Otwarcie własnej firmy możliwy jest dzięki wsparciu finansowemu ze strony banków. Zalecamy przy tym, aby udział kapitału własnego wyniósł 10 tys. euro w Polsce. Chcemy nawiązać współpracę zarówno z kobietami, jaki i mężczyznami, którzy są ambitni, lubią pracę zespołową, potrafią zarządzać personelem i interesują się zdrowym stylem życia – dodaje Marta Koziarska.

(dw)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Otwieramy klub crossfit

Crossfit zdecydowanie w ostatnich latach zyskał na dużej popularności, myśle, że jest to dobry pomysł na biznes. __________________ http://ktosiek.pl

2 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Otwieramy klub crossfit

Według mnie to bardzo dobry pomysł. W tym momencie bycie "fit" jest modne. Fajne lokalizacje lokalów użytkowych mają oni http://pcg.pl/lokale-uzytkowe-biura/ należy...

2 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Klub fitness: Wysportowany zysk

Kurs na instruktora fitness jest bardzo ważny w tej branży. Fajną ofertę ma szkoła Green Way https://szkolenia-gw.pl/oferta/kurs_instruktora_fitness

31 wypowiedzi
ostatnia 12.06.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

Moja żona prowadzi salon i jest bardzo zadowolona, w życiu by nie zamieniła tego na biuro. Jakbyście szukali gdzie szkolić załogę salonu to zdecydowanie dobre miejsce...

18 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Gabinet kosmetyczny

Dokładnie ilość tego typu punktów jest spora, dlatego nie tylko rywalizuje się o klienta jakością usług, ale też dostępnością - wiadomo, ze jak ktoś ma czekać na...

94 wypowiedzi
ostatnia 30.05.2018
Gabinet kosmetyczny

Witajcie, planuję otworzyć salon kosmetyczny wraz z fryzjerem i szukam takiego wózka http://ayala.com.pl/product/akcesoria/wozek-fryzjerski-viki/ Stacjonarnie we Wrocławiu....

94 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2018
Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu

Takie znieczulenie jest konieczne. Po co się męczyć?

21 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu

Ja słyszałam o znieczuleniu maścią. Straszyli mnie, że depilacja bikini boli. Nie mogę się jednak z tym zgodzić jestem po 3 zabiegach depilacji laserowej bikini i...

21 wypowiedzi
ostatnia 21.05.2018