19.09.2011

Stabilnie do przodu

BeautifulSkin otwiera kolejne gabinety fotoepilacji. Nowe punkty poprowadzą franczyzobiorcy z Jaworzna i Rudy Śląskiej.

Centrum Dystrybucji Image zajmuje się dystrybucją kosmetyków oraz urządzeń mających zastosowanie w kosmetyce i medycynie estetycznej. Firma działa na rynku kosmetycznym od 15 lat, rok temu zaczęła budować sieć gabinetów fotoepilacji i estetyki BeautifulSkin. Dziś pod logo konceptu działa 80 gabinetów partnerskich, osiem gabinetów franczyzowych i dwie placówki własne. Niebawem zostaną otwarte dwie placówki prowadzone przez franczyzobiorców w Jaworznie i Rudzie Śląskiej. Później dołączą do nich gabinety fotoepilacji z Warszawie, Lublinie oraz Toruniu.

Recepcja w placówce Beautifulskin Fot. Centrum Dystrybucji Image

BeautifulSkin prowadzi w całym kraju 90 gabinetów fotoepilacji.

- Gabinety sieciowe posiadają większe możliwości marketingowe. Na korzyść sieci przemawiają zwłaszcza wszelkie elementy identyfikujące placówki, które przyciągają potencjalnych klientów, słusznie przeświadczonych o wysokiej jakości świadczonych usług w jednostkach działających pod tym samym logo - mówi Sławomir Zaczkiewicz, menedżer ds. kluczowych klientów Centrum Dystrybucji Image.

Na otwarcie gabinetu BeautifulSkin trzeba przeznaczyć 70-100 tys. zł, kwota ta przeznaczona jest na zakup urządzeń oraz umeblowanie salonu. Gabinet powinien mieć co najmniej 40 m2, musi być zlokalizowany na parterze w głównym ciągu komunikacyjnym lub na osiedlu.

(mak)